Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektronická cigareta

Zdravim vsechny,mam malý problém. Vlastním elektronickou cigaretu a boužel jsem si ji nějak poškodila, problem je že nevím jak. Cigareta je naplněná, baterie nabitá,ale když potáhnu,jakoby nereaguje, nevytvoří se ani trocha dýmu, pravděpodobně se někde něco přepálilo, ale jako laik nevím vůbec kde a co a netuším,jaký nahradní díl mám zakoupit... Poradíte někdo prosím? Případně přiložíte odkaz na díl? Mám cigaretu eGo-T. Děkuji moc všem:)

loading...

I přesto je elektronická cigareta mnohem zdravějším způsobem jak do těla vpravovat nikotin než-li obyčejná cigareta. Zatímco klasická cigareta obsahuje asi 3500 chemických látek (vč. rakovinotvorných a radioaktivních látek, také těžkých kovů) + 1000 přídatných látek od výrobce, tak elektronická cigareta obsahuje jen nikotin a asi 9-19 dalších přídatných látek (které rozhodně nejsou zásadně školivé lidskému zdraví).

Tohle hraje spíš pro elektronickou cigaretu. Sám jsem jejím vlastníkem a kouřím jenom ji už 3 roky. A můžu potvrdit, že cca. 2 měsíce poté, co jsem obyč cigaretu zahodil úplně, zmizelo pokašlávání, zlepšilo se dýchání a po nějaké kalbě mně není blbě z "překouření". A předražená? Za klasické cigarety jsem dával 1200 (a to jsem si ručně balil) měsíčně, teď 350 Kč. Takže asi tak.

Naprostý souhlas. Nějaké škodlivé látky jsou i v elektronické cigaretě, ale jak jsi zmínil nejsou zásadně škodlivé zdraví, protože množství, které se vpravuje do těla je minimální. Jak šíleně je škodlivá elektronická cigareta se píše kvůli tomu, že z toho stát nemá tolik peněz jako z normálních cigaret. Můj názor. Každopádně je daleko levnější, za rok jsem "ušetřil" asi něco kolem 20.000,- Kč. A můžu kouřit i v kanceláři, nikomu to nevadí, nikomu to nesmrdí :)

Možná jen stačí dotáhnout nahoře (pod náustkem tu trubičku).Než jsem si přišel na "záludnosti" E-cíga,tak jsem utratil zbytečně hodně peněz.Měli by k tomu prodávat nějakej manuál.Mne pomohlo pár kamarádů,co ty trable měli už vychytaný.Jinak,nic zdravýho to určitě nebude,ale furt lepší než normál cíga.Já kouřil 40 až 60 denně.Když se držim tohoto "dudlíku",nekašlu a líp dejchám.Větší sajrajt než dehet v plicích to nebude.Nejvíc na tom sere stát,že se z toho neplatěj takový krvavý daně,jako z tabáku.

Kamarád pracoval v Praze u Flory v Ecigaretách a chodili tam lidi s tím, že se něco pokazilo a neví co, vždy jim to rozšrouboval a zjistil, co se stalo a rovnou jim poradil, co si koupit. Takže pokud si nejste jistá, tak zajdete do krámu s el. cigaretama a oni vám zjistí, co s tím máte.

No, spis me prekvapuje, ze jeste dneska nekdo kouri ego-T. Atomizery jsou drahy, kvalita zazitku ve srovnani s jinejma modelama nizka. Zmenit model eciga(baterka zustane, alespon prozatim), Tcko je historie, ktera sice ve svy dobe byla revolucni, ale dneska je to jinde a proc si nedoprat neco lepsiho, zvlast kdyz to lepsi je dneska i levnejsi.
Jo a atomizery(kterej pravdepodobne odesel) jsou spotrebaky s zivotnosti ve dnech - to neni zavada, to je vlastnost.

Pokud můžu poradit, vyhoď Téčko (teda jen ten nástavec, baterku si nech) a kup si nějaký clearomizér, třeba CE5 nebo T2CC případně mini ViviNova. Stojí to do dvou stovek. Žhavící hlavičky se dají koupit samostatně, případně se dají i "vypálit", pokud to začne hůř dýmit. Mě vydrží hlavička tak měsíc, než se začnou lámat knoty, pak si koupím za 70 korun novou.

edit: je to nesrovnatelné i z hlediska množství dýmu a chuti. A málokdy se stane, že by to proteklo na kontakty baterky.