Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Elektronická cigareta

Zdravim vsechny,mam malý problém. Vlastním elektronickou cigaretu a boužel jsem si ji nějak poškodila, problem je že nevím jak. Cigareta je naplněná, baterie nabitá,ale když potáhnu,jakoby nereaguje, nevytvoří se ani trocha dýmu, pravděpodobně se někde něco přepálilo, ale jako laik nevím vůbec kde a co a netuším,jaký nahradní díl mám zakoupit... Poradíte někdo prosím? Případně přiložíte odkaz na díl? Mám cigaretu eGo-T. Děkuji moc všem:)

Pokud můžu poradit, vyhoď Téčko (teda jen ten nástavec, baterku si nech) a kup si nějaký clearomizér, třeba CE5 nebo T2CC případně mini ViviNova. Stojí to do dvou stovek. Žhavící hlavičky se dají koupit samostatně, případně se dají i "vypálit", pokud to začne hůř dýmit. Mě vydrží hlavička tak měsíc, než se začnou lámat knoty, pak si koupím za 70 korun novou.

edit: je to nesrovnatelné i z hlediska množství dýmu a chuti. A málokdy se stane, že by to proteklo na kontakty baterky.