Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém v lásce

Dobrý den přeji , mám určitý problém s kterým bych potřeboval velmi pomoc a poradit. Jsem v prváku a od září se o mě snažila jedna slečna ze třídy. Z počátku jsem nebyl příliš nákloný k tomu že se o mě snažila ale potom jsem podlehl a začla ta opravdová láska líbali jsme se,držení za ruce , mazlení apod. Bylo to něco úžasného. Abych pokračoval tak jednou v neděli jsem pro ní šel na nádro jelikož jsme na intru a to bylo vše v pořádku furt krásný vztah. Ale nutno podotknout , že jsme spolu ještě nechodili ale už se k tomu každou chívíli zchylovalo. Ale po neděli ,v pondělí se něco změnilo chovala se jinak a byla jiná nevím proč už z toho mi bylo hnusně a smutně. Tak to trvalo asi 14 dní a tento týden opět v pondělí mi sdělila že se vrátila k jejímu ex s kterým byla rok. Nepochopil jsem proč a co jsem udělal za chybu . Mluvil jsem sní o tom brečela mi do ramene nemohla se mi podívat do očí. Prosím poraďte co bych měl dělat a čemu se vyvarovat. A popřípadě vydrží vztah když se vrátí dotyčný ke svému ex ? Opravdu prosím za rady apod.

Děkuji alespoň za nějáké rady vše mi pomůže :/

Cim viac toho zazijes tim viac budes skusenejsi na buduce to budes uz riesit inak prve zamilovanie byva velmi pekne rozbusi sa ti srdce citis sa ako v raji ale potom to skonci a ty vies na dalsou vztahu hodnotit porovnavat co bolo lepsie co mozes zlepsit kde neurobis uz chybu. Hlavne miluj nemysli tim dole ale tim hore vztah zacina najskor mozgom a neskor to pride