Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám šanci se dostat k policii ?

Zdravím,
studuji SŠ IT a chystám se jít příští rok na VŠ (IT Mgr.), mám nějakou šanci dostat se k policii ?
Dozvěděl jsem se, že existují policejní školy, mám vůbec šanci s civilní školou ? Děkuji.

Jo tak blbců, kteří si nedokáží na webu najít informace o tom, jak se vstupuje do řad policie a co to obnáší.....tak na ty určitě čekají tvl. Těch už tam mají dost teď. Chraň nás Pánbůh od dalšího takového vola v uniformě :-D

Je to sice expresivne podane, ale trosku pravdy na tom je, pretoze inak by si sa k tymto informaciam dopatral aj sam. To, ze si tam neucinil je bud tvojou lenivostou alebo neschopnostou (co je horsie netusim).
Vsetko, co si potreboval vediet by vyriesil jeden telefonat alebo mail na patricne miesto.
Takto dostanes sice kopec informacii, ale same neoficialne, pretoze tu asi ziaden policajt neodpovedal a keby aj nebol by z personalneho oddelenia, respektive by ani onemusel mat uplne presne informacie ako to chodi pri prijimani do PZ CR.
Bohuzial ono je to asi taky novy trend, nieco neviem opytam sa a on to niekto za mna zisti. Nezistujem sam, naco, je to pracne a zaberie to cas, poradni je plny net a urcite sa najde niekto kto mi na to odpovie.
Tento postup vsak casom vychova celu generaciu neschopnu bez cudzej pomoci riesit akykolvek aj trivialny problem a to asi nebude az take fajn.
Neber to v zlom, je to len take male zamyslenie nad tym ako ludia postupuju dnes pri rieseni problemov.

Mas vse zjistene az na to, jak se tam vlastne muzes dostat a co je vyzadovano? :)

http://www.policie.cz/clanek/podminky-prijeti-do-s luzebniho-pomeru.aspx

Tady mas pozadavky napsane primo od Policie. Jedna se o druhý odkaz na googlu po napsani slov "požadavky policie". Pokud nedovedes najit neco, co mne trvalo asi 2 sekundy a musis se ptat na poradne, pak ti reknu neco, co si uz slysel...

U policie skvele zapadnes :D

Specialne pro tebe uvedu i dalsi odkazy.

3.odkaz googlu
http://www.policie.cz/clanek/posouzeni-fyzicke-zpu sobilosti-uchazece.aspx

4.odkaz
http://www.policie.cz/clanek/podminky-pro-prijeti- do-sluzebniho-pomeru.aspx

Trosku mi vadi, ze to pisal anonym, ale inak je to naozaj aj u nasej policie tak. Kamos je momentalne okresnym velitelom a vypracoval sa tam po par rokoch na ulici a uz kedysi mi rozpraval ako sa mu kolegovia smiali, ked chodil na rozkazy so zbierkou zakonov, ze naco to cita, naco studuje tie blbe zakony a celkovo bol zosmiesnovany, ked sa pokusal byt lepsim a nezapadnut medzi ostatnych blbcov.
Stretnut inteligentneho policajta nie je bohuzial stale pravidlom.

"Je to sice expresivne podane, ale trosku pravdy na tom je, pretoze inak by si sa k tymto informaciam dopatral aj sam. To, ze si tam neucinil je bud tvojou lenivostou alebo neschopnostou (co je horsie netusim)."
Tato věta mi o tobě udělala jasný obrázek. Informace mám zjištěné a lenivý jsi tu tak ty. Ani jsi se nezeptal, zda jsem něco hledal nebo jenom založl téma ;)

Ja som na nete uz vyse 20 rokov synko, takze som tu uz zazil vselico a nemam problem ti prezradit svoje meno a adresu, ci telefon.
Vlastne ty ako nadejny detechtiv by si nemal mat problem si to vsetko zistit, ze?
Maly hint...vsetko ziskas na poradni a nemusis sa ani nikoho pytat.
Ak by si zlyhal staci napisat a ja ti rad odpoviem.
Btw o kusok nizsie dosiel k rovnakemu zaveru ako ja aj niekto iny, ale to bude isto nahoda;o).

Budes sa divit, ale pre mna to dost znamena, ak sa ludia podpisu pod svoje nazory/clanky/prispevky, trosku mi ta anonymita na nete zacala v poslednej dobe vadit.
A nie je to len na nete, v cinziaku u rodicov sa hromadne hadzu listy do schranok, ci lepia odkazy na vytah a vsetky su vzdy nepodpisane.