Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám šanci se dostat k policii ?

Zdravím,
studuji SŠ IT a chystám se jít příští rok na VŠ (IT Mgr.), mám nějakou šanci dostat se k policii ?
Dozvěděl jsem se, že existují policejní školy, mám vůbec šanci s civilní školou ? Děkuji.

Trosku mi vadi, ze to pisal anonym, ale inak je to naozaj aj u nasej policie tak. Kamos je momentalne okresnym velitelom a vypracoval sa tam po par rokoch na ulici a uz kedysi mi rozpraval ako sa mu kolegovia smiali, ked chodil na rozkazy so zbierkou zakonov, ze naco to cita, naco studuje tie blbe zakony a celkovo bol zosmiesnovany, ked sa pokusal byt lepsim a nezapadnut medzi ostatnych blbcov.
Stretnut inteligentneho policajta nie je bohuzial stale pravidlom.

Budes sa divit, ale pre mna to dost znamena, ak sa ludia podpisu pod svoje nazory/clanky/prispevky, trosku mi ta anonymita na nete zacala v poslednej dobe vadit.
A nie je to len na nete, v cinziaku u rodicov sa hromadne hadzu listy do schranok, ci lepia odkazy na vytah a vsetky su vzdy nepodpisane.