Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "Praktický"darek

Zdravim, celou dobu si lamu hlavu co koupit mámě a sestre na Vanoce uz moc casu neni tak musim jednat. Ale absolutne nic me nenapada. Obleceni neprichazi v uvahu prd se v te jejich mode vyznam..... Takove ty kosmeticke kazety me prijdou zase blbé.
O čem přemyslim je koupit spolecny darek pro vsechny a to sadu kvalitnich kuchynskych nožu. A k tomu pro kazdeho jeste nejakou kravinu...Ale nevim zda je to vhodné. Právě doma mame noze příšerné. Pokazde kdyz mama, nebo sestra neco kraji tak nadavají jak jsou ty nože tupé. Nabrousit nejdou protoze to jsou takove ty levné, nekvalitní, které jsou nabrousené tak na jedno krajení....Myslíte ze to nebude blbé?

No abych se nepřechválila, třeba spotřebič (např. robot) by mi radost neudělal pokud by nesplňoval moje představy ... s manželem od konce července bydlíme konečně ve vlastní domácnosti takže jsem s velkou radostí uvítala od mamky sadu talířů které se x let skladovali na půdě takže já byla ráda že nemusíme narychlo nějakou sadu kupovat a jíme z nich dodneška ...

Tak když se zařizujete, tak je to trošku něco jiného, já i manželka jsme taky před 20 lety od rodičů něco dostali, všechno už máme obměněné ale třeba příbory máme do dneška a myslím, že kdybych manželce koupil nové příbory, tak by mě hnala ;-) Až budete mít domácnost vybavenou, tak třeba pak taky už nebudeš ráda, když dostaneš třeba misky ;-)

No jestliže pindaj že maj tupý nože a nikdo se nemá k tomu je pořídit, tak víš, že ten dárek bude využitej a nebude se někde válet ve skříni, v lepším případě neskončí jako další dárek pro úplně někoho jinýho. Takže jestli nekoupíš nějaké obdobné šunty co již máte, tak to bude jako dárek vhodný ;-)

Pokud pije víno, tak vybrousit sklenice se jménem/jmény (pískování) + koupit nějaký pěkný stojan na několik lahvinek (+ nějakou lepší lahvinku k tomu) do obýváku -> musí tam být místo + musí ladit se zbytkem nábytku.

ale na to už je teď pár dní před Vánoci asi pozdě :) zkus příští rok