Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mají lidé s vhodným znamením zvěrokruhu lepší vztah?

Dobrý den , potřeboval bych poradit , potvrdila se někomu ze zde přítomných lidí že lidé kteří mají vhodná znamení zvěrokruhu tak mají lepší vztah nebo dlouhý vztah prostě jestli je to o těch zrěrokruzích pravda . Děkuji za odpověď :)
Změna předmětu, původně: Prosím o radu. Tady ani vhodné znamení nepomůže. (karel)

znamenia zverokruhu majú jeden velký problém,neberú do úvahy zmeny ,ktorým prešiel kalendár od juliánskeho,gregoriánskeho až po dnešnú používanú úpravu,takže tie hranice znamení sa už dávno poposúvali a záleží len na konkrétnom vykladačovi,ktoré výpočty zoberie do úvahy......už len z tohto dôvodu nedáva nejaké určovanie vhodného životného "ko-pilota" podla znamenia žiadny zmysel a záruku,že takíto ludia budú k sebe lepšie alebo vynikajúco pasovať.......

ano, je. já kupříkladu jsem neměl dlouhodobější vztah s nikým jiným než s někým ve znamení kozoroha. pokud si čteš ty bláboly o znameních, tak býk a kozoroh nejdou k sobě. s poslední kozorožkou už to nejde: já tvrdím deset let a něco, přítulka by řekla 14 let xxx dnů a spočetla by i hodiny. :))

Hlavně nevím,jak to použít v praxi při seznamování.To se hned na první schůzce zeptáš na znamení a pak řekneš:"Jo aha,tak Ty jsi Rak?Tak to nic a sbohem,jdu hledat jinou."
Nebo po několikaměsíční známosti:"Cože,Ty jsi Kozoroh??!!Tak to se sbal a vypadni,sem nepatříš!"
Já to u svých koček nikdy neřešil.