Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konverzace s přítelkyni

2236Ahoj, mám přítelkyni a problém není žádny až na to že když příjde na to že jsme sami tak se prý chovám jak debil, a mluvím blbosti... Když jsem s kámoškou nebo s kámošema tak se chovám normálně a je se mnou sranda, ale když jsem sní tak nevim o čem si sní mám povídat, furt mám divné pohyby a sem prostě ve stresu :( Děkuji za rady

Ahoj,
Něco podobného jsem zažila je to nepříjemné. Pokud k té dámně nechováš zvláštní city je nejlepší se co nejrychleji odtrnout než ti ublíží. Pokud city chováš zkus si sní promluvit. Podle toho se rozhodni. Ale neber mě jako bernou minci pouze radím :D

Joker girl

občas se nedokážu jasně vyjádřit
stydím se mluvit před cizími lidmi
neumím vtipně a pohotově reagovat
nevím, o čem s lidmi konverzovat
svůj názor mám, ale raději mlčím
prohrávám diskuze
chci být skvělý řečník, ale nemám s kým trénovat
špatná komunikace mě brzdí v kariéře

Tak nemám ani jeden důvod si takovou knížku koupit :-)

Pokud je ti teprve ...náct, tak to neřeš. Každý začátek je těžký. Vybavuje se mi, v některé knížce MUDr. Plzáka se píše, že mluvit s dámou tak, aby si ji omotali kolem prstu dokážou akorát sňatkoví podvodníci. Pokud ta dáma k tobě něco cítí, tak to přejde mlčky.

Myslim ze to beries tak vazne ze ti az z toho drbe :) Ono to neni to nic neobvykle ze ludia nevedia co maju robit ked sa ocitnu osamote s damou, skus prestat mat pocit ze nieco musis robit ked ste sami, proste sa prestan stresovat a uzivaj si jej spolocnest, bez kecania blbosti :) Kecaj jej ze co si robl cez den alebo co :) Pytaj sa jej co robila ona, normalne veci. Ja neviem. Predstav si ze ona je nejaky tvoj kamos, a rozpravaj sa jak s nim.