Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Angličtina ☺

Ahoj,
chci se zeptat jestli je následující věta správně:

I hope that I visit Dubai one day. (Doufám, že jednoho dne navštívím Dubaj.)

Předem děkuji za každou radu ;-)

souhlasím s merlouskou

jinak someday je taky dobře, jen americky, one day je anglicky (ale spíš na konci věty, pokud ta věta má být napsaná nebo zkrátka bez nějakého zvláštního důvodu, proč to "one day" po větě stěhovat někam jinam), once je víceméně blbě

that je nadbytečný, ale špatně není