Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oční klinika Lexum dělá si ze mě prdel?

Chci laserovou operaci očí, jelikož mi brýle dost vadí.
Napsal jsem tady na Lexum na kontaktní mail 31.12.2015.
Jen citace z odpovědi.
V nejbližší době Vás bude kontaktovat
operátorka naší infolinky s nabídkou
konkrétního termínu vstupního vyšetření.
Poplatek za vstupní vyšetření činí 1500 Kč.
Do dneška se neozvali, tak jsem zadal znova požadavek.
V nejbližší době Vás bude kontaktovat
operátorka naší infolinky s nabídkou
konkrétního termínu vstupního vyšetření.
Poplatek za vstupní vyšetření je 3 000 Kč. :!:

Pokud je vzorec x + 1500. Ještě můžou mít vzorec x*2, takže za 6000. :-)

Jinak já bych se obrátil na jinou kliniku.
Já problémy s očima nemám, chodím jen na preventivní prohlídku jednou za... ani nevím. V rodině ale nějaké problémy jsou a všichni spokojeně chodí na kliniku MUDr. Lešťáka (Praha - Butovice). Jen malý tip, nevím, jestli tam žádanou operaci dělají.

třeba zdražily
na webu je pěkně vidět kolik to stojí
takže teď už tě neochčijou :-D
http://www.lexum.cz/sluzby/laserove-operace-oci?ut m_source=adwords&utm_medium=ppc&utm_campaign=obsah _obecne_bryle&gclid=Cj0KEQiAlae1BRCU2qaz2__t9IIBEi QAKRGDVVKDaP0GfqeJGgQVx9ihr1UUpQPOM6noJKlC106lepQa Aj6u8P8HAQ

Cena
Vstupní vyšetření 3.000,- Kč*
Program PREMIUM INDIVIDUAL LASER 18.900,- Kč/oko 8.900,- Kč/oko**
Program PREMIUM INDIVIDUAL LASER – ReLEx Smile 18.900,- Kč/oko 13.900,- Kč/oko***
Program PREMIUM INDIVIDUAL ČOČKY 29.000,- Kč/oko

Někdy to jsou docela perly no, i když je to z jiného soudku tak jsem taky nestačil zírat, když operátorka O2 s kterou jsem řešil problém ohledně přihlášení do Moje o2 s klidem sdělila: "Můžete mi říct vaše heslo a jméno účtu?"
A to neustále upozorňují, "Nikdy nikomu za žádných okolností nesdělujte vaše přihlašovací údaje".