Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zvětšení boků?

Zdravím,
už nějakou dobu posiluju, ale společně s dobrými výsledky z hubnutí a nabírání svalů jde vidět jak některé části těla jsou opravdu zaostávající a já nevím co s tím. Zkoušel jsem hledat na internetu ale našel jsem pouze ženské tutoriály na zúžení pasu, já však potřebuji opak, jsem muž a potřebuji zvětšit pas. Mám trup jako přesypací hodiny. Má někdo nějaký návrh jak situaci zlepšit? Předem děkuji.

Chlap má mít takové záda do V.

Ale hodně zvětšují pas cviky na břicho které jsou zaměřené na boční strany.
1) Vem si jednoruční činku (těžší) a spouštěj jí podel nohy (z boku, ne před sebou, nevím jak se ten cvik jmenuje) ke kolenu i níž když tě to pustí.
Dávej si například 8 opakování na každou stranu 4-5 sérií. Mělo by ti to časem zvětšit pás, mě to zvětšilo a docela mě to sere, takže takové ty cviky na boční stranu břicha nejezdím.

2) Nebo sklapovačky s vytáčením do boku, nejlépe na lavici u které se dá nastavit sklon, 15+ opakování po 4 série.