Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mohlo dojít k poranění sleziny?

Ráno když jsem vstávala, tak jsem se prudce posadila a něco mi luplo v bricha, ale nejsem si jistá jestli to byl žaludek nebo slezina. Znělo to jako by se to pohlo. Nemohla to být slezina a odřít se o nějakou kost a způsobit vnitřní krvácení? Nebo to je nesmysl? Hrozně se bojím, děkuji za předem děkuju za všechny rady.

Jak bylo receno, pokud se bojis, citis se nejak spatne, nevolnost ci jine problemy, jdi k doktorovi.

Ale protrzeni sleziny neni sranda, nejspis uz jsi mrtva, v lepsim pripade na operacnim sale :) Ale snad jeste nikdy se neprotrhla kvuli prudsimu posazeni. Pokud je slezina zvetsena, treba z duvodu virove nemoci, pak zvysena fyzicka namaha k tomu opravdu muze vest. Take uraz ji muze protrhnout. Ale posazeni zdravou slezinu snad ohrozit nemuze :) Telo je trochu odolnejsi, nez aby ho posezeni melo zabit :)

Nevim, kolik mas let, nejspis si celkem mlada. Ono s kazdym dalsim rokem takovychto problemu uz bude jenom pribyvat :D Nakonec kazde vstavani bude nebezpecne :D

Ve mně když po ránu nic nelupne, tak si myslím, že už je asi po mě. Takže: dokud lupe, je to dobrý. Pořád žiju! :-D
PS: Jinak se samozřejmě pohybuju s rozvahou, a především při ohýbání velmi opatrně. Nebudu přece riskovat, že se mi nějakým neuváženým, rychlým pohybem zlomí játra...