Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Mohlo dojít k poranění sleziny?

Ráno když jsem vstávala, tak jsem se prudce posadila a něco mi luplo v bricha, ale nejsem si jistá jestli to byl žaludek nebo slezina. Znělo to jako by se to pohlo. Nemohla to být slezina a odřít se o nějakou kost a způsobit vnitřní krvácení? Nebo to je nesmysl? Hrozně se bojím, děkuji za předem děkuju za všechny rady.

Ve mně když po ránu nic nelupne, tak si myslím, že už je asi po mě. Takže: dokud lupe, je to dobrý. Pořád žiju! :-D
PS: Jinak se samozřejmě pohybuju s rozvahou, a především při ohýbání velmi opatrně. Nebudu přece riskovat, že se mi nějakým neuváženým, rychlým pohybem zlomí játra...