Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dimenze

Lidi napadlo vás někdy že když umřeme postoupíme jen do další "jiné" dimenze ? V dnešní době žijeme ve 3D prostoru tudíž ve 3 rozměrném světě kde známe délku, šířku a hloubku.. ale co kdyby jsme se po smrti posunuli svoji duší do 4D prostoru kde je místo délky, šířky a hloubky také i čas neboli časoprostor a můžeme si ho upravit jak chceme ale žijeme jen v přítomnosti.. A v 5D prostoru neboli v páté dimenzi si můžeme vytvářet ve svých myšlenkách vlastní svět oproti 4D je 5D výhodná tím že máte všechny odpovědi před sebou je to jako kdyby jste měli nějakou situaci a hned by se vám naskytli všechny možnosti a rozhodnutí v jednu chvíli a tak se svobodně rozmyslet jaké "nejlepší" rozhodnutí si vybrat.. Což oproti 4D žijete jen přítomností a nemůžete se svobodně rozhodnout ve 4D je vše přesně daný a nedá se to jinak změnit jen to prostě prožijete.. a ve 5D se zase můžete rozhodovat a všechny odpovědi na danou situaci máte přímo hned před sebou stačí jen zvolit jaké rozhodnutí zvolit.. potom ve 6D si vytváříme ve svých myšlenkách vlastní vesmír vlastní planety vlastní svět jste takovej jako kdyby "bůh" ale jen jako kdyby takový "virtuální" nevytváříte to ve skutečnosti jen ve vlastních myšlenkách.. Napadlo vás někdy proč např.: Mniši více jak půlku dne meditují ? protože si ve svých myšlenkách si budují vlastní svět a tak čerpají něco jako "vesmírnou energii" a tu přijímají proto nemusijou ani jíst ani pít protože šetří tu svoji duševní energii.. a nebo proč např.: nějaký činský léčitel dokáže výlečit pomocí své vnitřní energii např.: rakovinu nebo dokáže pomocí ze svých ruk zapálit noviny nebo papír a následné hoří ? Nejsou to tak úplně "kouzla" ale to že žijí ve 3D prostoru jako fyzická osoba ale jeho duše a vnitřní energie žije např.: v 8 Dimenzi kde si můžete např.: říct chci teď hned jablko do ruky a budete ho mít ihned v ruce proto se v 7 dimenzi učíte ovládat své myšlenky.. Protože si představte tu situaci kdyby jste se nenaučili ovládat své myšlenky v 7 dimenzi a už by jste procitli duší do 8 dimenze mysleli by jste na nějakou věc a ihned by se zhmotnila (např: žiju v myšlenkách ve svým světě najednou pomyslím na konec světa a tím by byl konec ihned pro tvůj vnitřně vytvořenej svět a musel začít od znova a všechny lidi které by jste tam měli by umřeli.. ten svět je jako kdyby pro vás skutečnej ale pro jiné není...) nebo takový blázni proč mumlají nesmysly a chovají se tak divně a nebo mají vidiny atd,? protože náš mozek tolik dimenzí ani informací nedokáže přijat.: proto takovej mnich nebo blázen nebo dokonce i autista může žít na naší Zemi ve fyzické podobě ale uvnitř duše a myšlenkách může žít úplně někde jinde kde si ho všichni vážijou a kde vše vybudoval on.. a pro náš mozek to může být hodně informací naráz a tak ve fyzické podobě to vypadá jako kdyby se "zbláznil".. Ale přitom je vyspělejší a ve vyšší dimenzi než my všichni kteří ho máme za blázna.. Proto podle mě když žijeme ve 3 Dimenzi a budeme přijímat naší realitu a dělat v životě rozhodnutí tak po smrti naše duše přejde do 4 Dimenze.. Ale ti kteří si už trénují svoji mysl a cvičijou svojí mysl na přechod do další dimenze a nebo si už vytvářejí vlstní svět tak jsou prakticky lépe připraveni na ten další přestup než obyčejný člověk který žije jen touhle dimenzí.. Dimenzí ve celém vesmíru je nespočetně mnoho nedají se spočítat akorát se předpokládá že v poslední dimenzi tudíž v té nejvyspělejší je samotnej "Bůh" který je tak vyspělí že může pochodovat z jedné dimenze do druhé může si zhmotnit co chce může umřít kolikrát chce může se narodit taky kolikrát chce může dělat prakticky vše co se mu za chce může být nesmrtelnej atd, atd.. Pro naše chápání je to moc informací a někdo si může myslet že tohle je celí úplná blbost ale co když není ? a je to tak akorát třeba trochu jinak ale podobně ?..

My na Zemi žijeme ve 3D a je to prakticky příprava na 4D a ta nastává po smrti ale můžeme se zároveň pokud chceme porozumět i dalším dimenzí a to dělají např.: ti mniši, nebo blázni atd.: Ale my máme v sobě zakodovanej put sebezáchovy to znamení že kdyby nám šlo o život tak budeme o něj bojovat a budeme se snažit za každou cenu přežít.. nevíme přesně proč ho máme ale asi se bude hodit do dalších dimenzí.. představte si že náš celý mozek funguje jen na 10-12% celkové kapacity a když postoupíte do dalších dimenzí tak bude fungovat např.: na 20% pak 30% 40% atd.: atd.: až se dostanete na 100% a budete takovej malý stvořitel, kde si budete moct vše vytvářet vše uskutečnit atd.: atd: Chtěl bych se o toto téma s vámi podělit co si o tom vy myslíte ? a taky vaše názory.. Děkuji vám že jste si to vše přečetli mě toto téma fakt hodně zaujalo a tak chci zjistit co si o tom myslíte vy.. Děkuji

Nebo mě taky zaujalo téma že prakticky my jsme pořád ve vývoji a zatím nedokážeme se přemístit ze 3D hned na 4D nebo naopak.. Ale mě tak napadlo: Proč člověk nikdy nemůže objevit celý vesmír nebo např.: Projet červí dírou a dostat se do jiné galaxie ? nebudu brát v potaz že v červí díře jinak běží čas jsou tam slapové síly které by vás roztrhali a nebo by vás a lod roztrhala bud gravitace nebo ta rychlost.: Protože ještě nejsme tak vyspělí a průběžně podléháme vývoji.. Ale dejme tomu že bychom byly už tak vyspělí že by jsme projeli červí dírou a objevily se na obrovsky vzdálené galaxii.. Co by tam mohlo být ?.. Podle mě by se tam mohla objevit celá naše stejná mléčná dráha a stejná Země možná civilizačně předělanou ale byla by stejná ale lidé by na té zemi žili ve 4 Dimenzi ? nebo projet jinou červí dírou kde by bylo vše zase stejné ale líde by v té galaxii žili např.: ve 2 Dimenzi tudíž znají jen Délku a výšku ale hloubko (šířku) ne.. atd.: atd.: Člověk nikdy neví co může být ve vesmíru .. a nebo se např.: Vrátit do minulosti nebo do budoucnosti atd.: atd.: a ty co označujeme za marťani může být natolik vyspělá civilizace v budoucnosti která dokáže ve fyzické podobě se přemístit např: z 6D na 3D a také určitě mají větší mozek protože jejich mozek pracuje na větší kapacitě než ten nás..: Co když v budoucnosti budeme tak vypadat stejně ? podle mě je to možný a ve vesmíru může být plno těchto stejných mléčných drah jak máme my akorát by byly bud vyspělejší nebo prostější a byly v jiné dimenzi... To vše je podle mě možné a dost pravděpodobné jen to náše chápání nedokáže pochopit protože ještě nejsme na tolik vyspělí.. ale podle mě existuje přechod do minulosti i do budoucnosti jen jsme v jiné dimenzi a ještě nejsme tak vyspělí.. napadlo vás někdy že např.: kde máte vlastní dům je např.: ve vzdálenější galaxii a v jiné dimenzi může být např: tábor pralidí a velký prales ? nebo naopak tam může být vyspělí levitující barák ?.

Nebo např.: kde stojíte nebo sedíte může být právě v tu chvíli jiná bytost ? akorát se vám neukáže protože žije v jiné dimenzi a my žijeme také v jiné dimenzi a on přijímá jen tu svojí dimenzi a my také jen přijímáme tu svojí 3 Dimenzi...

Co bude po smrti, proč, jak a kdy vesmír (a život) vzniknul + zanikne.. o tom se můžeme dohadovat, debatovat, vymýšlet teorie, ale nikdy se pravdu nedozvíme.

Sám jsem ateista, na Boha nevěřím, podle mě po smrti nebude nic.. ale třeba se pletu, to "uvidím", až to přijde.

Každopádně to, co si tu předvedl.. to mi připadá jako splácanina různých teorií, zákonitostí atd., které si někde vyčetl a udělal si z toho jedno velké absurdno.

míchat fyziku, matematiku tedy celkově vědy(hlavně mícháš teorie o kterých sám něco vím a z fleku by jsem mohl vyprávět a vůbec tomu nerozumíš) a něco jako duši a pak z toho udělat takovej výtlem to je síla
četl jsem jen dva řádky a vůbec na to další nemám:čas, sílu ani vůli
jednoduše
tohle je poradna a já ti dám radu
nehul to

však já neříkám že tomu rozumím jen to je taková moje osobní teorie a chtěl jsem to jen svámí probrat protože mě tohle to téma celkem dost zajímá... to vše co jsem napsal je jen můj názor a teorie nic víc..

to víš, Aštar řekl, tak to tak je. A kdo tvrdí že ne, je ještírek. :-)

Sranda byl ten odstavec o "pronikání":

Subjekty s nižším počtem rozměrů mohou pronikat skrz subjekty s vyšším počtem rozměrů a ovlivňovat je – naopak to není možné.

Tak já bych řekl, že třeba průnik kulky (3D objekt) terčem (2D malůvka) jej ovlivní docela dost. ;-) Panáček asi nečetl Abbotovu Epizodu z Flatlandu...

(ti, kdož nečetli Součka, tady je originál: Flatland)

# To bude spis jak <HDD RAID>, pribehy na discich spojené 'cernymy diry' k nahledu zapsanym casovym stopam, kde lidsky zivot nema zadnou cenu, mozna roli VIRU, po smrti je to samé co pred smrti, nic si pamatovas nebudes, mozna na tobe vyroste naka jablon, nebo trava co pak sni naky kralik, proto kdyz vyhazujes zbytecne potravu do kose, tak mozna vyhazujes zrovna neco, na cem mel podil naky tvuj predek..