Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dimenze

Lidi napadlo vás někdy že když umřeme postoupíme jen do další "jiné" dimenze ? V dnešní době žijeme ve 3D prostoru tudíž ve 3 rozměrném světě kde známe délku, šířku a hloubku.. ale co kdyby jsme se po smrti posunuli svoji duší do 4D prostoru kde je místo délky, šířky a hloubky také i čas neboli časoprostor a můžeme si ho upravit jak chceme ale žijeme jen v přítomnosti.. A v 5D prostoru neboli v páté dimenzi si můžeme vytvářet ve svých myšlenkách vlastní svět oproti 4D je 5D výhodná tím že máte všechny odpovědi před sebou je to jako kdyby jste měli nějakou situaci a hned by se vám naskytli všechny možnosti a rozhodnutí v jednu chvíli a tak se svobodně rozmyslet jaké "nejlepší" rozhodnutí si vybrat.. Což oproti 4D žijete jen přítomností a nemůžete se svobodně rozhodnout ve 4D je vše přesně daný a nedá se to jinak změnit jen to prostě prožijete.. a ve 5D se zase můžete rozhodovat a všechny odpovědi na danou situaci máte přímo hned před sebou stačí jen zvolit jaké rozhodnutí zvolit.. potom ve 6D si vytváříme ve svých myšlenkách vlastní vesmír vlastní planety vlastní svět jste takovej jako kdyby "bůh" ale jen jako kdyby takový "virtuální" nevytváříte to ve skutečnosti jen ve vlastních myšlenkách.. Napadlo vás někdy proč např.: Mniši více jak půlku dne meditují ? protože si ve svých myšlenkách si budují vlastní svět a tak čerpají něco jako "vesmírnou energii" a tu přijímají proto nemusijou ani jíst ani pít protože šetří tu svoji duševní energii.. a nebo proč např.: nějaký činský léčitel dokáže výlečit pomocí své vnitřní energii např.: rakovinu nebo dokáže pomocí ze svých ruk zapálit noviny nebo papír a následné hoří ? Nejsou to tak úplně "kouzla" ale to že žijí ve 3D prostoru jako fyzická osoba ale jeho duše a vnitřní energie žije např.: v 8 Dimenzi kde si můžete např.: říct chci teď hned jablko do ruky a budete ho mít ihned v ruce proto se v 7 dimenzi učíte ovládat své myšlenky.. Protože si představte tu situaci kdyby jste se nenaučili ovládat své myšlenky v 7 dimenzi a už by jste procitli duší do 8 dimenze mysleli by jste na nějakou věc a ihned by se zhmotnila (např: žiju v myšlenkách ve svým světě najednou pomyslím na konec světa a tím by byl konec ihned pro tvůj vnitřně vytvořenej svět a musel začít od znova a všechny lidi které by jste tam měli by umřeli.. ten svět je jako kdyby pro vás skutečnej ale pro jiné není...) nebo takový blázni proč mumlají nesmysly a chovají se tak divně a nebo mají vidiny atd,? protože náš mozek tolik dimenzí ani informací nedokáže přijat.: proto takovej mnich nebo blázen nebo dokonce i autista může žít na naší Zemi ve fyzické podobě ale uvnitř duše a myšlenkách může žít úplně někde jinde kde si ho všichni vážijou a kde vše vybudoval on.. a pro náš mozek to může být hodně informací naráz a tak ve fyzické podobě to vypadá jako kdyby se "zbláznil".. Ale přitom je vyspělejší a ve vyšší dimenzi než my všichni kteří ho máme za blázna.. Proto podle mě když žijeme ve 3 Dimenzi a budeme přijímat naší realitu a dělat v životě rozhodnutí tak po smrti naše duše přejde do 4 Dimenze.. Ale ti kteří si už trénují svoji mysl a cvičijou svojí mysl na přechod do další dimenze a nebo si už vytvářejí vlstní svět tak jsou prakticky lépe připraveni na ten další přestup než obyčejný člověk který žije jen touhle dimenzí.. Dimenzí ve celém vesmíru je nespočetně mnoho nedají se spočítat akorát se předpokládá že v poslední dimenzi tudíž v té nejvyspělejší je samotnej "Bůh" který je tak vyspělí že může pochodovat z jedné dimenze do druhé může si zhmotnit co chce může umřít kolikrát chce může se narodit taky kolikrát chce může dělat prakticky vše co se mu za chce může být nesmrtelnej atd, atd.. Pro naše chápání je to moc informací a někdo si může myslet že tohle je celí úplná blbost ale co když není ? a je to tak akorát třeba trochu jinak ale podobně ?..

# To bude spis jak <HDD RAID>, pribehy na discich spojené 'cernymy diry' k nahledu zapsanym casovym stopam, kde lidsky zivot nema zadnou cenu, mozna roli VIRU, po smrti je to samé co pred smrti, nic si pamatovas nebudes, mozna na tobe vyroste naka jablon, nebo trava co pak sni naky kralik, proto kdyz vyhazujes zbytecne potravu do kose, tak mozna vyhazujes zrovna neco, na cem mel podil naky tvuj predek..