Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Film pro pamětníky - jak se jmenuje?

Vzpomene si prosím někdo na starý film, hrál tam Radoslav Brzobohatý, jezdil s pragovkou V3S a jednou v noci jel načerno ze stavby nějaké přehrady zkontrolovat manželku v Praze... nevzpomenete si někdo, jak se ten film jmenoval? Díky.

loading...

Tak jen na závěr, to auto, se kterým jel pan Brzobohatý načerno do Prahy, nebyla Praga V3S, ale Tatra 111. Připomněl mi to jeden starší pamětník, který si na tento film také matně vzpomněl. Měl jsem omylem zafixovanou vétřiesku, tudíž s tatrou nemá ten film pro mého přítele význam, Vejtřaska tam byla ale taky, úplně ten záběr vidím, stála na přehradě vedle tatry 138. Záběr zezadu, měla vyklápěcí vanu. To mě zmátlo. Název filmu sice stále ještě nevím, ale už ho nehledám. Díky všem, co si na film z těch dávných dob vzpomněli.