Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem status studenta

rozhodla jsem se po zimnim semestru, ze chci zmenit obor, protoze ten muj me nejak neoslovil. Problem je v tom,ze pobiram sirotci duchod ale do skoly chodit jiz neplanuji, chci si najit brigadu a jit na prijmacky v kvetnu. Dokdy mam status studenta? :-) Na hodne diskuzich jsem se docetla ze status plati az do zari, nez mi prijde dopis o vyloučeni a ze to tak dela mnoho lidi, ze prestoupi na jiny obor ci skolu. Mamka mi zas tvrdi ze to tak vubec nejde a ze se musim prihlasit na urad prace ze si to z uradu muzou zjistit ze nechodim do skoly a pak bych mela velke pokuty atd..ale jak si to muzou zjistit kdyz mam prednasky a vetsinou nepovinne? Dekuju za odpoved :-)

U nás to je tak, že v prvním semestru musíš mít minimálně 2 zkoušky hotové, pak postupuješ do druhého semestru a v tom případě máš status až do září.
Každá škola tu podmínku může mít jinak, to se ovšem dočteš ve zkouškovém řádu.

Pokutu za nechození do školy neznám. U nás jsou i tací, kteří do školy už rok nechodí a pobírají ubytovací a někdy i sociální stipendium. :-D