Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno co si sbalit na zombies / uprchlickou apokalypsu

Ahoj, co by jste si sbalili na zombies popř. uprchlickou (až nás zamoří islám, budu se muset někde schovávt) apokalypsu? Jeden item sem si už vybral batoh dragon egg o objemu 28l, ale co dál?
Určitě nějakou láhev na pití, pak něco na rozdělání ohně. Brokovnici mi neradte nemám zbrojní průkaz.
Toto naozaj nie je problem, skor uvaha, takze zamykam. Uvahy rieste na www.debaty.net (fleg)

loading...

takže 1. - nůž - victronix spartan nebo forester, potom bych potřeboval s pevnou čepelí a něco na brousení.
2. - plynová maska - sem alergickej na pyl
3. - sítka na houpání
3. - malá nádoba ve keteré bych mohl nad ohněm něco uvařit
4. - maskovací síť
5. - paracodivá šňůra
6. - sadu na rozělání ohně
7., 8.,... co?
a co by jste vybrali (viz 1-6)

Podle stylu dotazu to beru tak, že zombie a migranty jsi použil symbolicky, jako výraz pro velký počet nepřátel nebo cizích vetřelců, kteří pak budou všude, a chceš vědět, co potom dál.

Zůstaň tam, kde to dobře znáš. Rychle si najdi spojence, jednotlivec má malou šanci. Neupozorňujte na sebe, ztraťte se v davu. Domluvte si i jiné signály, než jen telefony a internet. Dopředu naplánujte, jak si budete pomáhat. Dodržujte, na čem jste se domluvili. Rychlost je víc než síla. Příprava a plán je víc než rychlost.

Podrobnosti musíte přizpůsobit místním podmínkám. Vaše výhoda musí být perfektní znalost prostředí, skrýše, únikové cesty, pozorovací stanoviště, místa pro předávání zpráv, metody komunikace atd.

Vybavení musí plnit funkci a nezáleží na značce. Hlavní je umět s ním zacházet. Nástroje jsou až to poslední. Nejdůležitější jsou znalosti.