Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno co si sbalit na zombies / uprchlickou apokalypsu

Ahoj, co by jste si sbalili na zombies popř. uprchlickou (až nás zamoří islám, budu se muset někde schovávt) apokalypsu? Jeden item sem si už vybral batoh dragon egg o objemu 28l, ale co dál?
Určitě nějakou láhev na pití, pak něco na rozdělání ohně. Brokovnici mi neradte nemám zbrojní průkaz.
Toto naozaj nie je problem, skor uvaha, takze zamykam. Uvahy rieste na www.debaty.net (fleg)

loading...

takže 1. - nůž - victronix spartan nebo forester, potom bych potřeboval s pevnou čepelí a něco na brousení.
2. - plynová maska - sem alergickej na pyl
3. - sítka na houpání
3. - malá nádoba ve keteré bych mohl nad ohněm něco uvařit
4. - maskovací síť
5. - paracodivá šňůra
6. - sadu na rozělání ohně
7., 8.,... co?
a co by jste vybrali (viz 1-6)