Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skúsenosti s tipovaním športových zápasov [18+]

Upozornenie: Keďže vlákno pojednáva o hazardných hrách, jeho obsah nie je vhodný pre osoby mladšie než 18 rokov.

Zdravím,

chcel by som sa skúsenejších opýtať, či tipujú alebo v minulosti tipovali športové zápasy za peniaze a ako sa vám darilo.

Zvažujem totiž tipovanie tenisu ako zdroj občasného privyrábania. V tenise sa totiž výborne vyznám, pravidelne a veľmi podrobne ho sledujem, preto by som sa špecializoval iba na tento šport. Robil by som si aj štatistiky, aby som sa vyvaroval chybám.

Len doplním, že rozhodne naivne neočakávam žiadne miliónové, ba ani tisícové výhry, ide mi skôr o symbolické prilepšenie a zaujíma ma, či je pri zodpovednom prístupe týmto spôsobom možné dlhodobo udržať sa v pluse. Vďaka za odpovede.

Občas něco posadím, dvě stovky max, ale jaksi mě to už vyléčilo. Když to tak zhodnotím, ačkoliv jsem protočil nad 20 tisíc (což je ještě málo ve srovnání s ostatníma) tak jsem skončil na nule. Takže krom adrenalinu mi to nic nedalo a jsem za to rád.
Znám dotyčný co v tom zahučeli za svůj život strašně moc a prakticky to nikdo neudrží v + číslech

ak by to fungovalo tak,ako si predstavuješ,tak občas pravidelne neustále by už nikto nič iné nerobil,len si privyrábal tipovaním...jediné čo sa dá o tom povedať je to,že zodpovedným prístupom sa dá takáto vášeň udržať na uzde bez toho,aby si nepretipoval aj posledné gate a nestal sa tipovacím závislákom so všetkým ,čo s tým súvisí,ale bohužial nedá sa nijako zaistiť alebo garantovať,že budeš stále v pluse,to by si musel byť reálny jasnovidec........

Celkem pravidelně poslední rok vsázím na hokej + progaming a spousty zápasů jde "předvídat ( samozřejmě né stoprocentně ) hlavní problém jsem našel v tom jak člověk vidí skvělé kurzy vsadíš si ako na 5 zápasu a hned máš skvělý kurz ale také větší šanci prohrát ( většinou prohraju na tom že mam cca 5-10 správných tipů a 1-3 špatné). Vsázím spíše pro ten pocit než pro "výdělek" moje měsíční náklady jsou od 200-500kč a upřímě mam cca 70% ticketů prohraných :D

Rada nevsázej nemá to cenu :) a jestli i přes to chceš nedávej do toho moc peněz.

Ja bych ti naopak poradil, aby jsi do toho sel. Pokud se v tom opravdu vyznas, tak tim neco muzes vydelat. Navic tenis je na sazeni idealni, spolu treba s basketem, naopak fotbal neni nic moc, vysledky je tezky odhadnout. Samozrejme musis udrzet tu rozumnou hranici, ale pokud parkrat do mesice vsadis dvacku, tak nemas co ztratit a naopak muzes hodne vyhrat. Takze za me ignoruj lidi nahore, kteri se ve sportu patrne moc nevyznaji a zkus to. Pokud ti to nepujde, tak muzes vzdy skoncit. Navic se vyplaci neco malo do zacatku pri registraci vetsinou, takze si to muzes zkusit, aniz bys musel utracet cokoliv ze sveho. Jenom nezapomen, ze tenis je hlavne o psychice a i ti nejvetsi favoriti mohou vypadnout klidne v prvnim kole.

Jestli to cheš kvůli zábavě, že si na to vyhradíš třeba 500,-měsíčně a prostě si budeš hrát, tak OK.
Ale jestli to chceš dělat, protože si myslíš, jak na tom budeš vydělávat, skončíš s velkým prodělkem.
Výdělečně mohou sázky provozovat jen jedinci, kteří mají informace lepší než bookmakeři. Pochybuji, že to budeš právě ty, to by jsi se tady takto neptal.
Sázkařina, bez těchto speciálních informací, je jen čistá matematika, a ta je v tomto oboru nastavena neúprosně tak, že nakonec vydělá vždy jen sázková kancelář. Ostatně proto to provozují.
Samozřejmě to neznamená, že budeš stále jen prohrávat. Budeš i vyhrávat, ale v dlouhodobém horizontu, budeš mínusovej......když nebudeš mít ty speciální znalosti a informace.
Jediná možnost pro běžného sázkaře jak na tom vydělat je ta, že když se na té sinusoidě proher a výher dostane do pěkného celkového plusu, musí to zabalit. Protože potom bude následovat opět prodělek.