Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obřízka? Jo/ Ne

Dobrý den, chtěl bych se jen zeptat, jestli je nutná obřízka, i když mám fimózu, ale nemám žádné bolesti ani při masturbaci. Vše jde hezky a hladce. Pokud je vše v pořádku, nemusím podstoupit obřízku ne?

A na obřízku jít nechci v žádném případně. Když jsem byl malí, taky jsem měl fimózu. No ale ten horor co jsem si vytrpěl u urológa už zažít nechci. Vše jsi do posledního momentu pamatuji. Vřízkal jsem jak šílení, bolelo to jako svině. Tohle peklo už v životě zažít znovu nechci.

tady je dobrý kolektiv. ne když si mně labuťka vyžádá na počtu k nim do zázemí. dělala v babinci cca. 20 ženskejch. první co bylo, že hlavní počtačka vydechla: kurva, to je ale chlap a zázemí se začalo plnit s vědoucíma pohledama. teď se přeřadila do babince o 80 ženských. já jak jsem statečný, tak bych to myslím nedal. kdybych tam prošel nahej, tak nic novýho nesdělím. takže, když se zeptá tady, tak je to mnohem intimnější, než se zeptat doma.

Cucurka je tady taková "plivající kravička". Stačí si dát výpis přispěvků podle přezdívek a zjistíš, že nic jiného nedělá, než že se připrdelí do tématu, briskně zhodnotí kdo všechno je debil, dotyčným to sdělí a zmizí jako prd ve větru...

Prostě takový nepostradalný element každé pořádné poradny ;-)