Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysoká škola

Zdravím, chcel by som isť na vysokú školu no neviem sa rozhodnúť, tak po dlhej dobe som nejak uvažil čo by mohlo byť a čo nie, tak by som chcel poradiť s výberom školy pri týchto kritériách (cca berte to tak z nadhľadom)

- zameranie INFORMATIKA (chcem aby tam bola čo najviac práca s PC, siete atd..)
- aby tam nebola fyzika (ak ano tak keby bolo nejake info že prave na tejto nieje až taka ťažka...)
- môže tam byť matematika a chemia
- aby tam nebola elektrika (ked už čo v najmenšom množstve)
- aby tam mali internát s dobrým pripojením na internet (zaleží mi na tom pri mojom hobby ktore by mohlo byť v buducnu moja praca)
- byť na izbe sam (na internate)
- slovensko a česko

ak sa tu nájde niekto kto by mi vedel pomôcť, ma nejaké skúsenosti, možno aj od kamarátov tak by to bolo fajn a neskutočne by ste mi pomohli, a nemyslite si že som nepoužil google, ale moc sa v školách nevyznám...

PS: som v 4 ročníku a písomne maturity mam za sebou, a ak by som chcel ešte toho roku isť, tak čas je do konca marca podať prihlášku zaleží od školy...

Na FIIT STU BA je bývalý spolužiak zo strednej, vybral si tuším odbor s príznačným názvom Informatika. Hlásil sa aj na Matfyz (aplikovaná informatika), prijali ho na obe, vybral si STU kvôli údajne o chlp menšej porcii elektriny a fyziky a zvláda to v pohode, dokonca je veľmi spokojný. Čo sa týka internátu netuším, je to Bratislavčan (teda vlastne prisťahovaný Spišiak, ktorý tu s rodinou žije od detstva :-) ).