Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak na komplikovanou dovolenou. Cestovní kanceláře.

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu. Rád bych si splnil sen a jel na dovolenou do karibiku na loď Oasis of the Seas.... Mám nalezeno i datum plavby ale jsu na rozcestí jak tuto dovolenou naplánovat. Nejjednodužší by bylo to asi svěřit do rukou nějaké cestovní kanceláři. Nebo druhá možnost vše naplánovat a zajistit na vlastní pěst. Mohl by někdo poradit co je lepší? Předpokládám že asi cestovní kancelář, kvůli zárukám a případném pomoci. Dále pak se chci zeptat jestli máte někdo zkušenosti s nějakou kanceláří která by zde v ČR nejlépe okolí Zlína zastupovala Royal Caribbean International.

Děkuji za rady a názory.

Hoj! Jestli to ještě pořád řešíš, tak se zkus poptat v cestovce Arcadia Air, která sice sídlí v Praze, ale maj docela dost kontaktů a jsou schopný. Minulý léto jsme u nich s kolegama z práce nechali naplánovat skupinovou dovolenou na Cubě, takže si myslim, že je docela velká šance, že by měli ty správný kontakty... Navíc se specializujou na hodně luxusní pobyty, takže by se toho určitě dalo nějak využít ;-)