Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chef knife

Ahoj, chtěl bych koupit taťkovi nějaký hezký kuchyňský nůž .. na prachy moc nehledím (no trochu jo) ale hlavně aby byl kvalitní..

Tipy? Co tak projíždím net, tak japonskému ostří se asi toho moc nevyrovná ...

Zatím jsem nenašel jiný lahodící mému oku než tento:
http://marpoint.cz/kuchynske-potreby/zwilling-ja-h enckels-kuchynske-noze-solingen-prislusenstvi/noze -jednotlive/miyabi-5000mcd/?ProductName=zwilling-j -a-henckels-miyabi-5000mcd-nuz-gyutoh-cepel-delky- 20-cm

Ten vyzera perfektne, ale za tie prachy by sa dala kupit mensia sada "normalnych" kuchynskych nozov znacky Wüsthof alebo Zwilling. Mna by napriklad urcite viac potesili 3-4 kvalitne noze na rozne pouzitie nez jeden, ktory by si zasluzil skor cestne miesto vo vitrine ako dekoracia.