Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jaký seriál?

Bydlím na intru a nemám co dělat. Chci začít koukat na nějaký seriály, ale takový ty "mainstream" už mám zkouklý. Momentálně koukám na Vikings a rád bych k tomu 1-2 přidal. O žánr mi nijak nejde, jen aby to bylo chytlavé. Jestli to má dabing je úplně jedno, titulky nejsou problém.

Co jsem už zkoukl a vzpomenu si: Teorie Velkého třesku
Game of thrones (čekám na 6. sérii)
Suits
Prison Break (dal jsem jen 1. sérii, další byli o ničem)
Red Dwarf
Simpsonovi
Futurama
Walking dead
Doctor Who
Lost

To je vše na co si vzpomenu. Rád bych kdyby seriál měl alespoň 1 hotovou sérii, nebaví mě se do něčeho zakoukat a pak čekat na další epizody.

Díky předem :-)

loading...

Když už cesta do pravěku, tak pamatujete Curro Jimenez? Sokol, strážce noci? Archív smrti? Cesty statečných? Kapitán Petko? SANDOKAN!!!? Nevím, jestli se to dá sehnat, i když nedávno jsem viděl Sokol, strážce noci a Curro Jimenez jako dobové VHS ripy, ale dýchají tu ještě nějací pamětníci tehdejšího vysílání? :-D

Stará škola žije. Neměl jsem triko se Sandokanem, to jediné mě tehdy štvalo. Zato jsem si vyráběl tu jeho šavli a zlomil si ruku při tygřím skoku :-) Ve třídě jsme měli Perlu z Labuanu a ta nás za to fackovala.

Šándorem's mi ještě připomněl ten francouzsko-maďarský seriál (Matyáš), ale to byla pěkná suchota.

Copak tě trápí, vlastní politická angažovanost? Podle stupně zanícení budeš mladý smrkánek, tak se nepleť mezi dospělé.

Ty budeš nejspíš machr co všechno viděl, všude byl, všemu rozumí, a od všeho má klíče. Tvoje reakce by tomu odpovídala. Jestli tě pohoršuje, že seriály typu Curro Jimenez, Sandokan apod. (byť to nemá s komunistickou tvorbou nic společného) přirovnávám ke stejným sračkám jako je Muž na radnici nebo Žena za pultem, pak odpusť, že jsem se vás komunistů dotkl.
A jen tak mimochodem, s tím smrkánkem ses ve své povýšenosti moc netrefil... možná bych ti mohl dělat i tátu, což bych si vzhledem k tvé aroganci raději odpustil :-|

Politická angažovanost J. Švorcové mi sice nesedí, ale na rozdíl od polistopadových "uměleckých" "revolučních" křiklounů, kteří často křičeli, aby se pozapomenulo, že donášeli, ale naopak vědomě nikomu neublížila, nedonášela (jak někteří "pravicově" převlečení) a pár lidem naopak pomohla.
Pokud porovnám Ženu za pultem s dnešními sračkami místní produkce a i některé zahraniční, tak prostě vítězí. Důvod je jasný: Jaroslav Dietl.
Zmíněný Matyáš je podle předlohy velmi rudého J. Verna, pokud nějaký americký seriál, pak jedině "Ženatý se závazky".

Rychle jsem zde zkouknul prispevky a nenasel jsem nektere dobre(?) serialy

Arrow
The Flash
DC's Legends of Tommorow
Marvel's Agents of SHIELD

Pak ty lepsi
House of Cards
Shameless (US)
Lucifer <----- vybornej serial
The Walking Dead

nevim jestli to nekdo nepsal, ale za shlednuti stoji:

Battlestar Galactica.. je toho hodne, dej je promysleny od zacatku do konce, ma to hlavu a patu a uzavre se to..

House of Cards.. zatim 4 serie, nahled na vysokou politiku USA

Breaking Bad.. nekdo to zminoval, jeden z nej serialu co jsem videl.. prvni 2 serie slabsi, pak se to rozjede a je to parada

How not to live your life - hlavne britskou verzi.. 30-lety typek, co nevi, co delat se zivotem..

Inbetweeners.. hlavne BRITSKOU verzi.. particka stredoskolaku.. nerd, debil, typek co mluvi furt o sexu a "normalni".. kazdy na stredni skole zna aspon 1 cloveka z techto 4, ne-li vsechny :)

doporucuju projit www.csfd.cz, volba zebricek a zobrazit si britske serialy.. BRITSKE :) hlavne to ma nejdulezitejsi aspekt serialu - je to promyslene a dej se uzavre.. ne jako Lost.. ktery se tak zamotal, az skoncil totalni haluzi..

Fargo, The Fall, Misfits, Broadchurch atd atd.. :)