Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno cestování s kočkou domací po letech na veterinu?

Zdravím dobří lidé, mám doma v bytě kocoura, venku nebyl věčnost (jen za mlada při předávce z útulku) max. na chodbě paneláku, je hodně zvědavý a často proklouzne.
Očividně ho něco trápí, myslím že ho bolí zub, nebo něco v tlamičce. Chci ho hned vzít na veterinu, ale mám velký strach aby to ustál. Zvířata se často bojí a sou vytřepaní v podobné situaci. On je tlustší a je mu asi 7-8, nemůže dostat infarkt? Z šoku při té cestě autem například, nebo mě napadlo nějaké bacili- říká se, že když někdo nebyl nikdy venku nemá imunitu. Myslíte, že to mám risknout. Máte někdo zkušenosti se stejnou situací?

Přepravku a oblíbenou hračku do ní, pak to dá. Řvát bude celou cestu, tak s tím počítejte. A dále se připojuji k tomu, co tady zaznělo - na veterinu nejprve zavolejte. Zajedno si domluvíte termín a zadruhé vám třeba rovnou řeknou, jak dlouho před cestou nemá jíst, kdyby byl potřeba zákrok v narkóze (ušetříte sobě i kočkovi aspoň jednu cestu).