Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem S přítelkyní spolu skoro vůbec nespíme

Dobrý den, kde bych začal..S přítelkyní to spolu táhnem skoro na 4 roky vztahu, ale poslední cca 2roky spolu spíme max. 1-2měsíčně, ale teď nastala i fáze kdy spolu nespíme již 4 měsíc.
ze začátku to bylo vše ok, spali jsme spolu furt, pokaždé co jsme se viděli.
Začínáme spolu bydlet, tudíž se stále nevídáme každý den. Ale i tak, je to normalní?
někde jsem četl, že JE, že jednou vztah přejde z mileneckého vztahu do ''obyčejného'' kdy to není tak ''žhavé''.
Co si o tom myslíte? nějaké zkušnosti? rady?
děkuji

loading...

Nebo to mohou působit vnější vlivy. Vyjma milence to může být zejména stres z práce/školy, přemíra práce okolo (domácnost atd.). Při dlouhodobém zápřahu na 110% člověku nezbývá chuť ani energie na sex a věci tomu podobné.