Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zlý kamarát?

Dobrý deň, mám taký problém že mám kamaráta, ktorý je za PC frajer, machrí sa a hovorí v čom je lepší a zosmiešňuje ma. Ale chodíme spolu do školy a osobne je trocha milší. Minule si ma odstránil z priateľov iba za to že som hral hru, ktorú on nemá rád. Čo je mu do toho čo hrám ja?? Ako sa s ním mám vysporiadať? Ďakujem. :-)

A co te tedy trapi? Nejak nerozumim, co je tvym problemem.

Jako to, ze si te odstranil z pratel? Co to znamena? Jako ze prisel a zmlatil te? Vyrazil ti zuby? Porezal te?

Skoro se az bojim, ze tvym problemem je to, ze nejakej blb te odstranil z virtualniho seznamu virtualnich pratel na virtualni strance a ty ted nevis, jak se s tim vyporadat. Co treba si toho nevsimat?

Ke zbytku mam takove reseni, aspon jak to delam ja. S lidma, s kteryma nechci travit cas, cas netravim. Je to docela funkcni.

Tak je to holt povrchni kokot a jestli te trapi, ze se s tebou nechce kamaradit, tak jsi asi divny. Mel bys byt rad. Doma ho asi rodice pekne sjizdi, tak si honi ego na jinych.
A jestli o nej tak stojis, tak se koukni ktery hry ma rad a hraj je ikdyby se ti nelibily a treba te pocti tim, ze si te na fejzbuku zas prida... To prece dava smysl.

ktorý je za PC frajer, machrí sa a hovorí v čom je lepší

Prostě mu jen tak mimoděk řekni,že tohle není v životě nejdůležitější,jsou daleko zajímavější a podstatnější věci,proto Tě to nijak nezajímá a netrápí.
Až začne machrovat,zkus se ho zeptat na něco,čemu víš že nerozumí a ono ho to přejde.
Obecně se celý život řídím pravidlem:
Nikdy neztrácejte čas s lidmi,kteří nejsou ochotni ho ztrácet s vámi.
Čili jednoduše-Nemáš čas?Nevadí,příště ho nebudu mít já.