Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zlý kamarát?

Dobrý deň, mám taký problém že mám kamaráta, ktorý je za PC frajer, machrí sa a hovorí v čom je lepší a zosmiešňuje ma. Ale chodíme spolu do školy a osobne je trocha milší. Minule si ma odstránil z priateľov iba za to že som hral hru, ktorú on nemá rád. Čo je mu do toho čo hrám ja?? Ako sa s ním mám vysporiadať? Ďakujem. :-)

ktorý je za PC frajer, machrí sa a hovorí v čom je lepší

Prostě mu jen tak mimoděk řekni,že tohle není v životě nejdůležitější,jsou daleko zajímavější a podstatnější věci,proto Tě to nijak nezajímá a netrápí.
Až začne machrovat,zkus se ho zeptat na něco,čemu víš že nerozumí a ono ho to přejde.
Obecně se celý život řídím pravidlem:
Nikdy neztrácejte čas s lidmi,kteří nejsou ochotni ho ztrácet s vámi.
Čili jednoduše-Nemáš čas?Nevadí,příště ho nebudu mít já.