Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začínající blogerka

Ahoj lidi, založila jsem si nový blog. Vím, že je blogerek hodně, ale chtěla bych to zkusit trochu jinak. Chtěla bych vás poprosit o prohlédnutí mého blogu, o nějaké nápady, o čem byste si chtěli přečíst. Plánuji dělat články o modě, kosmetice, ze života, i o problémech, které řešíme denně, nebo naopak o věcech, které přehlížíme, s tím, že na to chci hledět uplně z jiné perspektivy. Budu moc ráda, prosím proto tedy o shlédnutí a kdyby se i blog zalíbil, budu moc ráda za sdílení :) Děkuji. Zde je odkaz: ordinary-jaybird.webnode.cz

Nevím, jestli to vůbec někdo bude číst. Musela bys něčím jo zaujmout. Bohužel, dnešní mladí lidé jsou líní, raději se podívají na video (stačí udělat 20 vteřinové video, říct "už jsem tady zas" a "udělal jsem si vlasy jak má Ati"... a najednou máš 150 000 odběratelů) :puff:

Ahoj. Narozdíl od ostatních názorů (tedy těch, co zde zatím jsou) je můj méně kritický. Vezmu to stručně: gramatika není bezchybná, ale je lepší, než u mnoha tvých vrstevníků (chtěl jsem napsat vrstevnic, ale to jsou, jak známo, čáry kolem kopce na mapě). Vzhledově se mi ta stránka taky líbí - jednoduché, světlé, vzdušné. Co je ale zatím největší problém - a je to zároveň problém všech blogů, které se neujaly - je obsah. Nikdo tam nebude chodit jen proto, že je to tvoje (no dobře, tak možná někdo jo, ale nebude jich víc, než 5 - někdo z rodiny, pak nějakej odmítnutej a možná nejlepší kámoška), ale pokud tam bude něco zajímavého a přínosného i pro ostatní, tak proč ne. A koneckonců, i kdyby se tenhle tvůj blog neujal, tak to ber jako zkušenost, třeba se k ní vrátíš později, až budeš mít o čem psát. Takže za mě: neslíbím, že příjdu zas, ale vytrvej aspoň půl roku a pak uvidíme.

Nějak nevím,jako čtenář týdeníku Téma mě překvapil pochybný tah šéfredaktora,umístit každých 14 dní nějaké plky nějaké taky blogerky. Čtení o lejně by možná bylo zajímavější. Možná je to šéfredaktorova dcera,jinak nechápu.