Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Začínající blogerka

Ahoj lidi, založila jsem si nový blog. Vím, že je blogerek hodně, ale chtěla bych to zkusit trochu jinak. Chtěla bych vás poprosit o prohlédnutí mého blogu, o nějaké nápady, o čem byste si chtěli přečíst. Plánuji dělat články o modě, kosmetice, ze života, i o problémech, které řešíme denně, nebo naopak o věcech, které přehlížíme, s tím, že na to chci hledět uplně z jiné perspektivy. Budu moc ráda, prosím proto tedy o shlédnutí a kdyby se i blog zalíbil, budu moc ráda za sdílení :) Děkuji. Zde je odkaz: ordinary-jaybird.webnode.cz

Nějak nevím,jako čtenář týdeníku Téma mě překvapil pochybný tah šéfredaktora,umístit každých 14 dní nějaké plky nějaké taky blogerky. Čtení o lejně by možná bylo zajímavější. Možná je to šéfredaktorova dcera,jinak nechápu.