Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o názor na jednoho "člověka"

Zdravím, prosím o názor na jednu osobu. Nijak moc to už nehrotím a neřeším ale i tak by mě zajímal váš názor. Jde o nového přítele mojí EX. Po 6ti letém vztahu mě nechala na vánoce aby mohla být s ním. Jde ale o to že ten její přítelíček je silně pofidérní. Například mi psal smsky s podtextem jak si užívají spolu sex a podobně. Pak mi psal když byla odjetá na slovensko smsku "tak teď se můžeš stavit na kafe" (jako by jsme se na něčem domlouvali nebo byli vůbec kamarádi). Smsky co mi píše prokládá smajlíkovýma pusinkama a jako poslední mi, poté co jsem ji předal poslední věci a řekl jí že už se nepotkáme/nebudeme scházet, smsku "za dva měsíce ji už neuvidíš" a opět s pusinkama. Navíc kažou věc co jsem se s ní bavil se velmi rychle dohmátl a měl nutkání mi to smskama okomentovat.

Co si o takovém člověku myslíte? Její mamka co jsem se dozvěděl z něj moc nadšená neni. Snaží se jí rozmlouvat a domlouvat ale neůspěšne, dcerunka přestala poslouchat a naslouchat. Varování že s ním něco není v pořádku bylo už opravdu více než dost. I dle její mamky má na očích opravdu silné růžové brýle. Podle mě si hodně nabije časem hubu. Co na to říkáte?

loading...

No dobře. To, že dotyčný není evidentně normální a má velmi nízké sebevědomí, je těžko možné rozporovat.

Ovšem vyvstává jiná otázka, proč se se svou bývalkou dále bavíš/stýkáš a proč se vůbec zajímáš o to s kým je či není ? To také není úplně normální.

Už nezajímám, spíš mě zajímal názor na tohoto člověka protože stále od něj čas od času dorazí smska. Rozešla se ona semnou takže je jasné že to vše hodit za hlavu není tak jednoduché, kór když mi tohle dělají. Za současné situace se s ní opravdu ani kamarádit nedá.

To je mi jasné, i se tak podle toho řídím. Jen ty smsky si radši sem tam dokumentuji kdyby něco. Ale pořád mě zajímá to proč jsem sem napsal. Jaký máte názor na člověka který má potřebu takto psát ze svého vlastního umanutí ex příteli a ještě k tomu takové to texty a řešit bývalý vztah který ani nebyl jeho?

Jen ty smsky si radši sem tam dokumentuji kdyby něco.

Čteš to a zabýváš se tím. To ho na tobě nejvíc baví.

Jaký máte názor na člověka který má potřebu takto psát ze svého vlastního umanutí ex příteli

Chlubí se tím, že on ji má a ty ne.

To chování je na pováženou - jeho i tvoje.

Žádné interakce mu nedávám. Když sms napíše tak ji smažu a nereaguji takže nevím konkrétně na čem by se bavil. Jináč jediné proč to řeším je čistě ze zvědavosti. Já osobně si myslím že si holka s ním pořádně nabije rypák. Jen mě zajímal názor druhých na tohle chování. Holka dostala už opravdovou spoustu varování že něco není v pořádku. Je jí to díky růžovým brýlím jedno tak ať si pomůže sama. Až si hubu nabije tak bude pozdě, většinou to tak je.
Je mi jí ale celkem líto ale když jí není rady tak jí logicky není pomoci.

Když mě nechala holka kvůli jinýmu, borec mi taky dával pěkně sežrat, že jí má teď on.. já to prostě ignoroval a neodepisoval.

No a když pak nechala i jeho, on změnil chování o 180°, začal psát věci typu "oba dva máme na lepší"... též jsem ho ignoroval a neodepisoval.

Radím ti, udělej to samé, zablokuj si jeho i její číslo a budeš mít pokoj.

Konečně užitečná odpověď. Takže se to děje i jiným. Zablokovat si je bohužel nemám jak ale igoruji to už dlouho. Dle mého je tady spíš šance že on nakonec oškube ji. Za ni jen doufám že ještě nebude mít s ním děcko. Ale co je to fuk. Jen se trochu bojím (vzhledem k tomu co jsme spolu za 6 let prožili) aby pak časem nedolezla zpátky. Přeci jen jsem byl její "první" "láska"....

A vidíš, trefil jsi se. Mé první auto které jsem si koupil V 18ti (teď je mi už 25) je ve stavu který by se k jeho letem dal očekávat (1998r). A přesně jak píšeš s těmi ex. Auto jsem nezlikvidoval. Momentálně má za 10k vyvařenou podlahu za dalších 10k kytovanou kastli a čeká na celolak, k tomu nový interiér kožený RECARO za 2k z jiného vraku. Ano mám to s ženy stejně jako s auty. Vím je to cesta do pekel ale citům člověk neporučí. :(