Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím o názor na jednoho "člověka"

Zdravím, prosím o názor na jednu osobu. Nijak moc to už nehrotím a neřeším ale i tak by mě zajímal váš názor. Jde o nového přítele mojí EX. Po 6ti letém vztahu mě nechala na vánoce aby mohla být s ním. Jde ale o to že ten její přítelíček je silně pofidérní. Například mi psal smsky s podtextem jak si užívají spolu sex a podobně. Pak mi psal když byla odjetá na slovensko smsku "tak teď se můžeš stavit na kafe" (jako by jsme se na něčem domlouvali nebo byli vůbec kamarádi). Smsky co mi píše prokládá smajlíkovýma pusinkama a jako poslední mi, poté co jsem ji předal poslední věci a řekl jí že už se nepotkáme/nebudeme scházet, smsku "za dva měsíce ji už neuvidíš" a opět s pusinkama. Navíc kažou věc co jsem se s ní bavil se velmi rychle dohmátl a měl nutkání mi to smskama okomentovat.

Co si o takovém člověku myslíte? Její mamka co jsem se dozvěděl z něj moc nadšená neni. Snaží se jí rozmlouvat a domlouvat ale neůspěšne, dcerunka přestala poslouchat a naslouchat. Varování že s ním něco není v pořádku bylo už opravdu více než dost. I dle její mamky má na očích opravdu silné růžové brýle. Podle mě si hodně nabije časem hubu. Co na to říkáte?

loading...

Když mě nechala holka kvůli jinýmu, borec mi taky dával pěkně sežrat, že jí má teď on.. já to prostě ignoroval a neodepisoval.

No a když pak nechala i jeho, on změnil chování o 180°, začal psát věci typu "oba dva máme na lepší"... též jsem ho ignoroval a neodepisoval.

Radím ti, udělej to samé, zablokuj si jeho i její číslo a budeš mít pokoj.

Konečně užitečná odpověď. Takže se to děje i jiným. Zablokovat si je bohužel nemám jak ale igoruji to už dlouho. Dle mého je tady spíš šance že on nakonec oškube ji. Za ni jen doufám že ještě nebude mít s ním děcko. Ale co je to fuk. Jen se trochu bojím (vzhledem k tomu co jsme spolu za 6 let prožili) aby pak časem nedolezla zpátky. Přeci jen jsem byl její "první" "láska"....

A vidíš, trefil jsi se. Mé první auto které jsem si koupil V 18ti (teď je mi už 25) je ve stavu který by se k jeho letem dal očekávat (1998r). A přesně jak píšeš s těmi ex. Auto jsem nezlikvidoval. Momentálně má za 10k vyvařenou podlahu za dalších 10k kytovanou kastli a čeká na celolak, k tomu nový interiér kožený RECARO za 2k z jiného vraku. Ano mám to s ženy stejně jako s auty. Vím je to cesta do pekel ale citům člověk neporučí. :(