Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Letní prestige- osobní zkušenost?

Zdravím,
už nějakou dobu se snažím vyřešit problém praovní obuvi, to co nabízí zaměstnavatel je příšerné a protože jsem celý den na nohou potřebuji kvalitní a pohodlné boty.
Musí splnovat normy ohledně pracovní obuvi a především musí být prodyšné.
Našel jsem, zatím jenom na netu, letní prestige zde
Vypadají dobře, ale zatím jsem je nestihl vyzkoušet.
Máte někdo osobní zkušenost s touto obuví, či s nějakou jinou která splňuje dané požadavky?
Díky za vaše názory.

Osobní ochranné pracovní pomůcky (OOPP) zaměstnanci přiděluje zaměstnavatel a to na své náklady. Tyto náklady nesmí přenášet na zaměstnance (viz zákoník práce). To znamená, že si OOPP nesmíte nakupovat sám, i kdyby odpovídaly bezpečnosti práce.

I když neznám prostředí, ve kterém pracujete, pochybuju, že vám zaměstnavatel letní prestige uzná jako pracovní obuv. Kdyby byly vhodným OOPP, tak vám je už přidělí. A jestli vám je uzná, pak bude - sám proti sobě, blázen, nebo kašle na bezpečnost práce.

Děkuji za názor, sice jsem se ptal na něco jiného ale nevadí.

Pracovní boty si klidně mohu koupit sám a dokonce jsem to i udělal.
A proč by měl bát blázen?

Obuv je certifikována jako pracovní obuv a splňuje požadavky:
• na bezpečnost a ochranu zdraví
• odolnosti proti uklouznutí za sucha i za mokra
• na odolnost podešve proti palivovým olejům
• absorbce energie v oblasti paty (tlumí nárazy)

pokial si celý deň na nohách a potrebuješ kvalitnú a pohodlnú obuv,tak sa poohliadni po niečom inom ako po niečom čo má v špecifikácii "italský" vo vzťahu k topánkam,taliani vedia robiť pizzu,špagety,ale všetko čo má vzťah k topánkam je tragédia sama o sebe...čo splňuje štatút pracovnej obuvi a čo plní potrebné normy určuje oblastný inšpektorát bezpečnosti práce v spolupráci so zamestnávatelom a výkonom činnosti,ktorú jeho zamestnanci vykonávajú,či obuv splňuje nejaké normy neurčuje predavač v obchode alebo internetový obchod.........pokial chceš kvalitu,tak pozri obuv Dunlop,Black Knights,Heckel,Jotta,D-Spirit,Bern ESD,Industrial Starter.......

Oni jsou totiž Prestige a "prestige". To co koupíte u ťamana za pětistovku se po měsíci rozpadne a smrdí jak odpad ze Spolan\ Neratovice, jak říkáte. Pokud si ale koupíte originální prestižky (třeba na www.boty-prestige.eu , kde je prodáváme), vydrží Vám pěkných pár let a smrdí tak, jako každá poctivá kožená obuv, tj. nepatrně až přiměřeně :)