Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Škoda octavia combi 4x4 V8 ?

Ahoj mám takový dotaz. ;-) Je možné dát do škody octavie I (facelift) 4x4 malý osmiválec.Začal jsem přemýšlet ale nevím jak bych ten výkon zpřevodoval.Motor do V je kratší takže by nebyl problém koupit nějakej chevrolet 2.0 až 2.5 litru. :))

Vím že to není sranda.Musí se vystužit auto aby se nezlomilo vejpůl s tím velkym motorem.Spřevodování taky asi nebude lehký.Vyděl jsem všechny díly tuningovejch válek a tam měli všechny díly jiné než originály.V Německu to právě jde přestavit a zlegalizovat a je klid.

PS: Jde o to že výkon toho motoru se přenese do všech kol a využije se více než v nějakém mustangu kterej má pouze zadní náhon.Když si koupím zase mustanga tak to nebude auto na každodenní ježdění.

Video které mě inspirovalo: watch