Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raiffaisen banka

Zdravím,

mám účet u České spořitelny, ale kvůli vysokým poplatkům sháním novou banku. Jako nejlepší se mi zdá Raiffka, je tam podmínka 15 000 Kč měsíčně na účet + 3 platby, ale žádné poplatky. Máte s ní někdo zkušenosti? Teď jsem se díval na jejich bankovnictví https://www.rb.cz/attachements/direct-banking/demo verze/demo-ib/prihlaseni.htm a to mě trochu zamrazilo, vypadá jako za krále klacka :D. Opravdu takhle vypadá, nebo už je lepší?

DÍky

RB mam asi 10 let.. naprosta spokojenost.. mam tam kreditku, kontokorent, hypoteku, spotrebitelsky uver :D vsecko vyuzivam.. k memu kreditnimu uctu ma manzelka 2. kreditni kartu, bezkontaktni platby..

i-banking vypada otresne, ale je potreba konkretne 1x - pro nastaveni mobilni aplikace, kde vyresim komplet vsecko.. pokud to nejde, tak volam bankere..

a jedina podminka je mit prijem 15k + 3 platby.. tech 15 tis nemusi byt ani vyplata.. staci mit z jineo uctu nastaveny trvaly prikaz na 15001 Kc napr. k 5. v mesici a k 7. trvaly prikaz z RB zpatky.. tim se splni podminka prichozi platby+jedne platby

No u České spořky jsou podobné podmínky jako u Raifky. Není pravda,že jinde je účet zdarma jen tak. Je třeba na pobočce ČS vyzpovídat slečnu na přepážce a odejdeš překvapen,jak je to bez poplatků.

U GE (teď už Moneta) máš účet zdarma s podmínkou 8 000 Kč, bankomaty maj skoro všude. U ERA poštovní banky máš podmínku 15 000 Kč a pak je taky vše zdarma, navíc ERA spadá pod ČSOB, takže můžeš vybírat i u nich, v součtu maj nejvíce bankomatů v ČR. My jsme s přítelkyní u ERA s tím, že máme druhou kartu zadarmo, takže spokojenost.