Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Raiffaisen banka

Zdravím,

mám účet u České spořitelny, ale kvůli vysokým poplatkům sháním novou banku. Jako nejlepší se mi zdá Raiffka, je tam podmínka 15 000 Kč měsíčně na účet + 3 platby, ale žádné poplatky. Máte s ní někdo zkušenosti? Teď jsem se díval na jejich bankovnictví https://www.rb.cz/attachements/direct-banking/demo verze/demo-ib/prihlaseni.htm a to mě trochu zamrazilo, vypadá jako za krále klacka :D. Opravdu takhle vypadá, nebo už je lepší?

DÍky

No u České spořky jsou podobné podmínky jako u Raifky. Není pravda,že jinde je účet zdarma jen tak. Je třeba na pobočce ČS vyzpovídat slečnu na přepážce a odejdeš překvapen,jak je to bez poplatků.