Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem proc uceni jazyku rozvyjí myšlení?

"který je často nazýván jazykem lásky. Francouzština je také jazykem analytickým, který utváří a rozvíjí kritické myšlení, což je velice užitečné při debatách a vyjednáváních."

"Výuka jazyků je uplně nejlepší věc, kterou můžete udělat, chcete-li rozvíjet jasné a zřetelné myšlení".."Naučte se jazyk a získáte tak druhé brýle, přes které se díváte na svět a přemýšlíte o něm."

Může mi někdo prosím vysvětlit jakým způsobem dochází k tomu že když se učím nebo naučím nějaký jiný jazyk tak si tím můžu rozvinout kritické myšlení nebo další věci co jsem citoval? díky

To stou francoustinou moc nerozumím co tím chces ríct a bohuzel s tím nesouhlasím, co se tyka reci, osobne mám rad SP, take se o proti FR dá naucit podstatne rychleji a je víc rytmická (dává do rytmu tempo), kde pri dialogu urcite neusnes.
Potom kazdy jazyk má náké to vyjádrení k urcité situaci a slova.
Kazdopádne abys ten ten jazyk a jeho vyjádrení opravdu pochopil, tak bys ses ho musel ucit v té urcité zemi..