Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vzkaz na nebi

Zdravím, chtěl bych své lásce nechat napsat na oblohu letadlem nějaký vzkaz zná někdo kdo by to dělal? Nějaká firma nebo tak?

Není problém. Ve firmě máme letadlo Zlín, děláme s tím různé psí kusy. Dýmovnici se zápalem a zhášením bychom sehnali. Vzhledem k ceně motohodiny létání, odhaduji nápis "Miluji tě" (psacím písmem, páč je spojené) na cca 50 000 + cestu nad hlavu přítulkyně. Jdeš-li do toho, ozvi se :-)

Ale jo, jsou to velkoobsahové dýmovnice, připevněné buď na křídlech nebo na prdeli. Vydrží čmárat celý letecký den a jdou vypnout. Jak velké to chce je na něm, čím větší, tím víc se prolítá a tím dražší. Samozřejmě, nelze udělat miniobloučky, stroj má určitý poloměr zatáčení, který nelze zmenšit nebo to spadne. Jaký nejmenší prostor by to potřebovalo, to bych se musel zeptat mladýho, ten s tím lítá, já po infarktu nesmím pilotovat.

PS: Na přiloženém snímku je u našeho éra syn Michal.

PPS: To Karel: To vydrápané graffiti nad pánskými mušlemi stihne jedno éro v pohodě, při kreslení centrální části fresky by se mohlo všech pět srazit :))