Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zmiznutie

Zdravím.
Potrebovala by som sa poradiť. Píšem ohľadom svojho priateľa. Včera ma mal čakať na letisku vo Viedni, nakoľko som sa vracala zo zahraničia. Posledná jeho správa bola, že vyrazil a keď som ja prišla na letisko, on tam nebol. Čakala som 4 hodiny a situácia sa nezmenila. Mobil je vypnutý, nedá sa mu dovolať. Prosím Vás ako mám konať, vôbec netuším kde sa nachádza, či je v poriadku, absolútne nič. Nakoľko býva sám a s rodinou nemá žiadny kontakt, neviem čo mám robiť. Dá sa nejako obrátiť na nejaké osoby, poprípade nejako zistiť či nemal nehodu na ceste do Viedne? Som už absolútne na dne. Vďaka.

A to si sa bola pytat na slovensku alebo v rakusku? On zije kde?
Mozes predsa kontaktovat jeho pribuznych, ze sa nieco stalo asi, nech to idu nahlasit ak nemaju na neho kontakt, to je prva vec, druha vec je ze nahlasit to urcite mozes vzdy, ale samozrejme ze nebudu poskytovat ziadne informacie tebe. Ani zo zakona asi nemozu. Nahlasit to urcite mozes, ze proste osoba XY ktora byva tam a tam proste zmizla. To je cele.
Ja osobne by som sa isiel opytat aj vo viedni, ci nemaju nejaky zaznam ze sa nieco stalo vtedy v ten den, s niekym s tym menom, alebo co odpoveda popisu.