Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Pohádal jsem se a on mě chce zabít.

Dobrý den každý kdo toto čte prosím o pomoc.
Seznámil jsem se s někým na facebooku přes kamaráda ani nevím kdo to je ale začali jsme s chatem. On prý jestli ho nehodím na akci ,na kterou jsme šli společne .Já ok ale on byl s tím tak posedlý a když jsem zjistli že nemůžu, protože mám plno hned se nasral začal na mě nadávat vyhodil jsem ho z chatu kámoš ho znova přizval a vše se zhoršilo začal nadávat jakoby na vše jenže já mám skoro 15 a on 25 pak začal zas být víc a víc nasraný, protože to prostě nechtěl přiznat a teď jsem ho ještě začal asi víc srát a teď říká že mi na té akci rozmlátí pořádně držku a svoje sliby plní takže nějaký help jak se usmířit?

Ved tvrdis ze na akci nemuzes, tak jak ti moze na akci rozmlatit drzku, ked tam nebudes?
Prestan chatovat s ludmi ktorych nepoznas, chat ma tlacitko LOG OFF, da sa na to zmacknut, a skus chodit namiesto toho niekde von sa rozpravat a bavit normalne s ludmi ktorych poznas. Kedysi ziadne chaty neboli a chatovalo sa vonku pred branou ustami.

Znacim vyriesene.
Za vyse 20 rokov, co som na nete som mal dostat po drzke x-krat, malo byt na mna podanych niekolko trestnych oznameni a organizovanych zopar trestnych vyprav.
Nikdy k nicomu nedoslo. S nikym som sa neuzmieroval, ked je niekto kreten je to jeho problem nie moj.
Btw v zaciakoch internetoveho stretavania (cize tych 20 rokov dozadu) som si vsimol jednu zaujimavu vec...najvacsi krikluniu z chatov boli v reale utiahnuti ludia, ktori na pive sedeli v kute a naopak nenapadni ludia z netu byvali najvacsia "hovada" (v dobrom slova zmysle).