Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dron

Dobrý den,
Mám v úvahu pořídit si dron, ale zarazila mě nízká doba letu a dlouhá doba nabíjebí.
Proto se Vás chci zeptat, jestli víte o nějakém lepším "stroji" podobnému dronu.( aby měl menší dobu nabíjení a delší dobu letu)
Chci do toho investovat zhruba 5-7 tisíc.
Předem děkuji za odpověd.

Doba nabíjení se dá zkrátit na "polovinu" přikoupením druhé baterie která už čeká nabita, to zároveň ovlivní i dobu letu. Tedy optimální pro zkrácení doby nabíjení je dolétat, dát baterii nabíjet, počkat půlku doby nabíjení a vzít druhou baterii a jít si zalítat. Pokud naopak chceš prodloužit dobu letu tak hned vyměnit baterii a pokračovat dál s letem. Doba nabíjení zůstává neměnná protože musíš pak počkat než se ti nabije první baterie, druhá je už ale za polovinu času po dolétání. :P