Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bratranec

Čaute mám otázku ohľadom môjho bratranca z prvého kolena. Tento bratranec, má 17 rokov ale chová sa tak na 10 stále sa snaží baliť baby, na ktoré evidentne nemá na fb samozrejme ale o to by nešlo keby ich balil aspoň tým normálnejším spôsobom lenže dajme tomu že mu poviem že som sa začal baviť s nejakou babou on sa ma spýta ako sa volá a začne ju baliť že sa do nej zamiloval a podobné kraviny. S väčšinou tých báb si z neho robíme srandu hovoria že je totálne v p... :DD ako je mi blbé robiť si srandu z vlastnej rodiny ale keby sa choval normálne okej beriem ale toto hádam ani normálne nieje na to koľko má rokov čo si o tom myslíte vy?

Tipuji že nebudeš o nic lepší než tvůj bratranec.
Za prvé mi příjde dementní se svěřovat o svých problémech a problémech v tomto směru na internetu.
A za druhé proč nám vůbec píšeš ?
To chceš abychom ti napsali "Hej je to na hlavu, měl by se jít léčit !" ?
Když jsi starší a "vzdělanější" tak mu dej radu. Nauč ho něčemu. Nebo se mu nesvěřuj se svojima "holkama" když ti to vadí.

Ne není normální si dělat srandu ze svojí rodiny. Za hlupáka vidím momentálně tebe. On je jen mladý a nevzdělaný životem.

To čo teraz dávaš? čo je dementné na tom sa opýtať ľudí ktorých vôbec nepoznám? a myslím že keď 17 už by si mohol mať nejaké to základné rozmýšlanie veď je to predsa skoro dospelý človek už nemá 10 aby nevedel ako sa treba správať pred dievčatami keď ja som sa choval úplne inak keď som mal 15 tak si myslím že pre 17-ročného by to už fakt nemal byť problém :)

Neco ti prozradim. Kazdy jsme jiní. Zatimco ty sis povidal s holkama a dlubal se v nose tak napriklad mozart uz skladal ve veku 17 let symfonie ktere jsou ted zname po celem svete.
Pokud se to kluk sám nenaučí a nenarazil někde na holku či kluka kteří by mu to vysvětlili či předvedli způsobem nad kterým by se zamyslel tak bude chybovat stále. Dost za to může také výchova sourozenci či příbuzní.

Ako ja by som ho nechal tak keby nieje moja rodina je mi to jedno nech si robí čo chce lenže keď je tak si ho ľudia spájajú so mnou a tým pádom sa zaňho v celku hanbím. A ešte jednu vec mi vysvetli keď mu tie baby nespočetne krát a on stále robí tie isté chyby? poznám 15-ročných čo sú o mnoho vyspelejší