Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Erotické masáže

Byli jste někdo na tantrický, nebo jiný erotický masáži v Praze? Chtěl bych to vyzkoušet a zajímaly by mě konkrétní zkušenosti a názory - jak to probíhá, co můžu očekávat a klidně i nějaké doporučení, kam zajít... Jsem tak trochu stydlivej, přemlouvám se k tomu už skoro rok a vždycky si najdu nějakou výmluvu, tak bych byl rád, kdybyste mě dokázali přesvědčit (když ne odradit :-D ). Zajímalo by mě, jestli obvykle vyžadujou nějaký osobní informace, nebo to probíhá úplně anonymně s ohledem na soukromí... Obecných informací jsem se načetl už dost, takže bych dal přednost spíše opravdu názorům plynoucím ze zkušeností...

loading...

Ahoj! Byl jsem dvakrát na erotický masáži v odstraněn odkaz (Kurt) Praze. Jednou na tantře a podruhý na japonský Nuru masáži. Oboje bylo fajn, ale Nuru byla asi o trochu lepší :-). Slečny toho sice moc nenapovídaj, ale to asi nikomu nemůže moc vadit. Důležitý je, že to bylo příjemný a se zakončením (můžeš samozřejmě odmítnout). Někde ho dostaneš automaticky a jinde, pokud vím, musíš připlatit... Záleží, na jakej podnik narazíš. určitě si nejdřív zjisti nějaký info o tom konkrétnim podniku, občas se stává, že narazíš spíš na nějakej b*rdel :-D .

Jako že sem postnul nabídku na masáže za stejné ceny (některé dokonce vyšší :-D) jako za sex ? Ano, to je bezesporu velmi užitečné.
Vsadím boty, že fyzioterapeutka nebo školená masérka tam není ani jedna.

Jediná masáž, která má smysl, je od školené masérky nebo fyzioterapeutky (relaxační masáž, regenerační, apod.). Ceny se pohybují okolo 500-800 Kč/hod. Erotickou masáž si zvládne každý normální chlap se zdravou rukou udělat sám.

Ono to spíš vypadá, že tazatel si prostě chce zapíchat, ale nemá na to koule, takže si říká, že když mu ho nějaká jen vykouří, tak to vlastně není sex, ale erotická masáž.

Tak si prostě může najít holku, kterou chce (www.sex.cz ,www.eroticke-privaty.cz , atd. linků je tak milión - co není na netu porno je inzerce :)) a jít na erotickou masáž Každá určitě uvítá, když bude chtít místo sexu jen namasírovat a některé líné rovnou avizují pouze masáž (pro takové typy jako tazatel). :))

Jinak recenze (i na ty masáže) najde tady: nornik.net. Stačí používat google.

Já měl tu možnost jít na erotickou masáž zhruba 2 týdny zpět a vřele doporučuji. Nejde jenom o samotný konec, kde je vyvrhcolení, což si myslí téměř všichni, ale o celou masáž, dotyky masérky, a završí se vše vyvrcholením. Byl jsem hodinu na er. masáži a určitě půjdu znovu, sice cena je větší, ale co, masérka příjemná, hezká, sympatická, nebylo co vytknout, prostředí extra čisté a na dobrém místě. Hned jak jsem vyšel ze salonu se mi ulevilo, jako bych byl znovuzrozený. Všechny svaly úplně uvolněné od hlavy až k patě, druhý den a další ještě lepší, takový pocit, že je ti vše jedno a jsi jako v sedmém nebi.
Jinak si plně hájí anonymitu - klienti se nesmí, nebo by alespoň neměli se potkávat, vždy se setkáš v prostoru jen s masérkou a nikým jiným, nijak nejsi rušen. Klidně se ptej, kdyby něco :).

Rozhodně ne. Nevím, jak tomu je v jiných salonech, ale kde jsem byl já, tam je to opravdu takhle. A kdyby náhodou nějaký klient přišel dřív než má a zazvonil a ty bys měl jít, tak chvilku s masérkou počkáš v pokoji, než daného člověka doprovoí jeho do pokoje a půjdeš :). Právě mi říkali, že je to kvůli tomu, že hodně jich je ženatých co tam chodí atd.

Tak to má vypadat, ale to vláknu plným lidí odkazujících se na na weby typu norník to asi úplně nevysvětlíš. "bla bla je to tak drahý a ani se s ní nevychrápeš, bla bla" :D Erotická masáž není sex, tečka. To člověk musí hledat jinde. Jde hlavně o uvolnění a pěkný relax. Jinak fajn místo v Praze je tohle. Holky jsou milý a moc šikovný. Pokud máte rádi masáže, tak určitě zkuste. ;-)
Vymazany reklamny odkaz, na platenu reklamu tu mame reklamneho manazera (fleg)