Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Erotické masáže

Byli jste někdo na tantrický, nebo jiný erotický masáži v Praze? Chtěl bych to vyzkoušet a zajímaly by mě konkrétní zkušenosti a názory - jak to probíhá, co můžu očekávat a klidně i nějaké doporučení, kam zajít... Jsem tak trochu stydlivej, přemlouvám se k tomu už skoro rok a vždycky si najdu nějakou výmluvu, tak bych byl rád, kdybyste mě dokázali přesvědčit (když ne odradit :-D ). Zajímalo by mě, jestli obvykle vyžadujou nějaký osobní informace, nebo to probíhá úplně anonymně s ohledem na soukromí... Obecných informací jsem se načetl už dost, takže bych dal přednost spíše opravdu názorům plynoucím ze zkušeností...

Já měl tu možnost jít na erotickou masáž zhruba 2 týdny zpět a vřele doporučuji. Nejde jenom o samotný konec, kde je vyvrhcolení, což si myslí téměř všichni, ale o celou masáž, dotyky masérky, a završí se vše vyvrcholením. Byl jsem hodinu na er. masáži a určitě půjdu znovu, sice cena je větší, ale co, masérka příjemná, hezká, sympatická, nebylo co vytknout, prostředí extra čisté a na dobrém místě. Hned jak jsem vyšel ze salonu se mi ulevilo, jako bych byl znovuzrozený. Všechny svaly úplně uvolněné od hlavy až k patě, druhý den a další ještě lepší, takový pocit, že je ti vše jedno a jsi jako v sedmém nebi.
Jinak si plně hájí anonymitu - klienti se nesmí, nebo by alespoň neměli se potkávat, vždy se setkáš v prostoru jen s masérkou a nikým jiným, nijak nejsi rušen. Klidně se ptej, kdyby něco :).