Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem barvení vlasů

zdravím, je mi 16 let a chctěl jsem si obarvit vlasy.. z nějákého důvodu moje matka nesouhlasí s obarvením i když s obarvenými vlasy vypadám dobře (barva je černá). Říká že černá je prý nepřirozená barva... prý jestli si vlasy obarvim tak přijede socialka a bude se všechno řešit (dle mého uplná kravina).

zajímá mě vás názor na věc. prosím odpusťte si věci jako že bych měl poslouchat mámu atd...

Wikan má pravdu,i kdyby se tu napsalo 100 kladných názorů a doporučení,těžko to mámu přesvědčí,že ona pravdu nemá.
Jedině si zkus naoko vymyslet ještě větší blbost(tetování,piercing apod.),otravuj ji s tím a ona třeba po čase ustoupí a řekne To raději vlasy! :-)

Hm, tak to máš asi přísnější mámu.:-| Můj syn šel v 15 letech pro vysvědčení se zelenými vlasy, ale to byla barva ve spreji. Ještě měl ruku v sádře, takže jsme doma měli bílé drobky ze sádry a zelené z vlasů. V 17 letech si nechal udělat modrý melír. Nijak moc extra jsem do toho nezasahovala - samozřejmě, že se mě ptal, jestli může - protože to bude mít na hlavě on a ne já. Ale ten modrý melír nebyl vůbec špatný. No, a teď už z těch pokusů vyrostl.
Je pravda, že černá barva, ta z barev na vlasy, je nepřirozená. A hlavně, pokud si obarvíš vlasy barvou, která drží a moc se nevymývá, a tvoje původní vlasy jsou světlejší, budeš mít odrosty. To znamená, že se budeš muset pořád barvit - dobarvovat. A černá barva nejde obarvit na jinou barvu. Tu musíš nechat nejlépe odrůst nebo se nechat ostříhat téměř dohola, aby ses jí zbavil.
Já bych ti poradila - kup si tónovací barvu. To je barva v sáčku asi za + - 50,- Kč (jak kde), která "sjednotí" barvu vlasů a časem asi po 5 umytích se vymyje. Samozřejmě, že i obarví. Je to něco jako šampón a i tak se aplikuje. Nekupuj barvy v tubách. Samozřejmě se domluv s mamkou. A od té vyložené černé upusť. ;-).