Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Airsoft Pistol

Zdravím, chci si kupovat Airaoft "zbraň" a měla by to být pistol (do jedné ruky, něco jako Desert Deagle, nebo M9, glock apod.) Potřeboval bych aby byla silná a dostřelila daleko, cena cca kolem 1500,-. Dostřel cca 100 a víc m/s, neví někdo o nějaké takové airsoftce?

Nevím, co ty jsi za namyšleného kret*na. Když se někdo překlepne, a místo CZ 75 napíšu CZ 25, neznamená to, že si fandím a ničemu nerozumím. Nic na "živě" nebylo, dával jsem to tady. Byl bych rád, kdyby jsi šel buzerovat k mamince do vany.

Namyšlený, ale aspoň tak vychovaný, abych používal stejný nick a to nejen v jednom vláknu! A ne jako hloupý nevychovaný puberťák, co si chce jen blbě hrát. Až si s tou blbostí budeš hrát na ulici, klidně se ti může stát, že při nejlepším budeš mít nehezký "výhled".
Jo a CZ vz 23/25 (inspirace pro UZI, atd.) byl samopal pro náboj 9×19, posléze přepracovaný jako vz 24/26 pro 7,62×25.
Poznámka: A pochopitelně i lžeš! ZP!

Nehovoriac o tom, ze airsoftka striela naboj, ktory je prilis lahky, takze vo vetre to bude lietat kade tade.
Navyse myslim, ze naboj po vystreleni nerotuje, takze aj v absolutnom bezvetri na 50 m asi terc netrafi.
A dostrel 50m znamena podla mna, ze sa tam anboj dostane po balistickej drahe, nie priamou strelbou. Realne asi bude 20-30m max.