Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Airsoft Pistol

Zdravím, chci si kupovat Airaoft "zbraň" a měla by to být pistol (do jedné ruky, něco jako Desert Deagle, nebo M9, glock apod.) Potřeboval bych aby byla silná a dostřelila daleko, cena cca kolem 1500,-. Dostřel cca 100 a víc m/s, neví někdo o nějaké takové airsoftce?

Nehovoriac o tom, ze airsoftka striela naboj, ktory je prilis lahky, takze vo vetre to bude lietat kade tade.
Navyse myslim, ze naboj po vystreleni nerotuje, takze aj v absolutnom bezvetri na 50 m asi terc netrafi.
A dostrel 50m znamena podla mna, ze sa tam anboj dostane po balistickej drahe, nie priamou strelbou. Realne asi bude 20-30m max.