Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Láska ?

Ahoj vpředevčírem se se mnou rozešla přýtelyně, Byly jsme spolu 10 měsíců a nikdy nebyl ani náznak rozchodu jediná hádka jediná neschdoa... :) u ní doma mě brali moc dobře :) pak odjela na tábor a 2 dny po něm se se mnou rozešla, jel jsem za ní v 10 večer vlakem a pak jsme si ještě půjčoval v půl 12 kolo abych vůbec mohl dojet na místo kde bydlí a promluvit si o tom :). Řekla mi že jak přijela z toho tábora že si řkela že ta láska z toho prostě vyprchala a že není jediná šance se k sobě vrátit, brečela u toho že mě pořád bere jako nejbližší osobu :). Jsem schopný pro ni udělat cokoli :). Chce se bavit jako kamarádi a psát si... ale sejít se ještě nechce. Jak se mám zachovat aby byla naděje se vrátit ke mě ? :) Řekla mi i zlato jednou když jsme si psali tak si myslím že to v ní je, už nemám ani depku protože se to snažím tolerovat ale miluju jí :) co mám dělat ? Zkouším jí dostat jako předtím prostě ji znovu zbalit je to moudré nebo jak mám pokračovat ? :)

loading...

No jo,ale všechny tyhle typy chlapů (a už jich tu bylo dost) chtěj slyšet :"Vytrvej,dokaž jí jak jí miluješ,ona za čas pochopí" a podobný nesmysly.Podobnej nám ted brečí v práci.Ze začátku mi ho bylo líto,po delším čase a mnoha detailech se tý holce ani nedivím.

Už toho šmudlu nechte žít. Co mělo být řečeno to řečeno (tedy napsáno) bylo a další diskuse v tomto duchu mi připomíná scénu z filmu "Připoutejte se, prosím" (parodie na film "Letiště", aspoň myslím), jak ženská dostane hysterický záchvat a někdo z pasažérů ji uklidní, že jí dá pár facek, ve filmu "Připoutejte se, prosím" to pokračuje tak, že před tou ženskou se vytvoři fronta pasažérů a každý ji chce uklidnit tím, že jí dá taky pár facek.