Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Láska

bude to možná znít divně spíše se příkládám na stranu určitě divně, ale chtěl sem se zeptat hlavně i holek, žijeme ve světě sociálních sítí a Človíček jako já :D neví o holkách vůbec nic :) když si píšu s holkou snažím se co nejvíce upoutat pozornost, ptám kam chodí do školy, co dělá zajímám se u nich na věcí které mě ani neznamenají sem ten typ člověka co se rád rozepisuje akorát holka na to většinou odpoví krátkou větou.... jak mám poznat že jí neotravuji a chce si se mnou vůbec psát ? Je mi jasné že by asi vůbec neodepsala, ale i tak některé holky jsou podle mě slušné vychované a odepíšou každému... ale nevím jak to poznat

spíše se příkládám na stranu určitě divně,..
ptám kam chodí do školy,..
zajímám se u nich na věcí které mě ani neznamenají..
sem ten typ člověka..
že jí neotravuji..

Možná kdybys to napsal lepší češtinou,tj.bez chyb a aby věty dávaly smysl,taky by napsala víc.Tímhle ji moc nezaujmeš,když si to musí překládat.

Možná ti to bude znít divně, ale neměl bys holky podceňovat.

»… snažím se co nejvíce upoutat pozornost, …
zajímám se u nich na věcí které mě ani neznamenají«

Většině rychle dojde, že se ptáš na věci,
které pro tebe nic neznamenají, nebo které tě nezajímají
(co's to vlastně chtěl napsat?)…

Karel04 má pravdu, s těmi překlady.
Chceš-li si s někým psát, piš jednoznačně, srozumitelně
a pokud možno i bez chyb.

A pokud stojíš o odpovědi, nepodbízej se,
ptej se a komunikuj o věcech, o nchž něco víš,
a které zajímají vás oba.

Jinak to nemá smysl.